fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Meksyk – Honduras Typy, Kursy, Zakłady 22.11.2023

Dzisiaj skupimy się na jednym z najciekawszych meczów w ramach Ligi Narodów CONCACAF, a konkretnie starciu pomiędzy reprezentacjami Meksyku i Hondurasu. Oba zespoły zagrają w ćwierćfinale tych prestiżowych rozgrywek, a stawką jest awans do kolejnej rundy. Przyjrzyjmy się bliżej drużynom, analizując ich formę, statystyki oraz przedstawiając kilka typów bukmacherskich dla tego meczu.

Analiza drużyn

Reprezentacja Meksyku

Reprezentacja Meksyku ćwierćfinale Ligi Narodów CONCACAF wchodzi w niezbyt dobrej formie. Ostatni mecz z Hondurasem, który odbył się 18 listopada, zakończył się porażką 2:0 na korzyść rywali. Jednak Meksykanie mają swoje atuty. Na przykład, w pierwszej połowie meczów reprezentacja ta często zdobywa 0.5 gola, co czyni ich groźnym przeciwnikiem. Co więcej, ich statystyki związane z drugą połową również robią wrażenie. Zdobywają średnio 1.4 gola i mają tylko 0.5 gola dopuszczonego. Wynika z tego, że zespół potrafi zaskoczyć rywali w drugiej części gry.

Honduras – reprezentacja

Podobnie jak Meksyk, reprezentacja Hondurasu również awansowała do ćwierćfinału Ligi Narodów CONCACAF. W przeciwieństwie do swojego przeciwnika, Honduras prezentuje stabilną formę. Ostatni mecz z Meksykiem, który zakończył się zwycięstwem 2:0, pokazał, że drużyna ta potrafi skutecznie rywalizować. Nawet w pierwszej połowie meczów, Honduras często zdobywa bramki, średnio 0.5. W drugiej części gry mają nieco mniej skuteczności, jednak 0.8 golów to nadal solida liczba.

Statystyki przedmeczowe

Patrząc na statystyki dotyczące wcześniejszych meczów tych dwóch drużyn, można zauważyć pewne interesujące dane. W dwóch dotychczasowych spotkaniach pomiędzy Meksykiem a Hondurasem, ilość zdobytych goli była równa. Oba zespoły zdobyły po 4 gole, co pokazuje ich moc w ataku. Jednak Meksyk może mieć delikatną przewagę, jeśli chodzi o różnicę goli w pierwszej połowie, mimo że w ostatnim spotkaniu przegrali.

Meksyk – Honduras: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy formy i statystyk, można przewidzieć dość wyrównane starcie pomiędzy Meksykiem a Hondurasem. Oba zespoły mają swoje mocne strony i pokazały dobry poziom futbolu w dotychczasowych meczach. Przewiduje się, że mecz będzie otwarty, z licznymi akcjami i bramkami na obu stronach.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  1. Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Hondurasu.
  3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Proponowane zakłady

Sam typ lub zakład to jedno, ale warto również przyjrzeć się dostępnym kursom bukmacherskim. Na platformie ETOTO, której jesteśmy oficjalnym partnerem, przedstawiamy kilka interesujących kursów dotyczących tego spotkania, takich jak:

  • 1X2: Meksyk ma kurs 1.14 na zwycięstwo, remis to aż 6.75, a wygrana Hondurasu to kurs 12.00.
  • Podwójna szansa: Opcja 1X ma kurs 1.03, a zakład na 12 wynosi 1.08. Jeśli zakładamy, że Honduras nie przegra, kurs to 4.80.
  • Powyżej 2.5 goli: Jeśli obstawiamy, że w meczu padnie więcej niż 2.5 gola, kurs to 4.30, a gdy mniej niż 2.5, kurs wynosi 1.17.

Jak typować mecz Meksyk – Honduras?

Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Meksykiem a Hondurasem zapowiada się emocjonująco. Oba zespoły mają swoje mocne strony i różnią się pod względem formy. Statystyki wskazują na równoważony mecz, który może obfitować w bramki. Proponowane typy bukmacherskie to zwycięstwo Meksyku (remis zwracany), Klub 2 +0.50 (AH), oraz powyżej 2.5 gola. Ostateczny wybór należy do Ciebie, a kursy dostępne na ETOTO mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.