fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Memphis Grizzlies – Boston Celtics Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

Zapraszam Państwa do analizy jednego z najciekawszych spotkań w amerykańskiej lidze koszykówki NBA. Już 20 listopada na boisku FedExForum w Memphis zobaczymy, jak drużyna Memphis Grizzlies będzie rywalizować z Boston Celtics. Obstawiając ten mecz na ETOTO możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji i kursów bukmacherskich.

Analiza drużyn

Memphis Grizzlies

Drużyna 'Niedźwiedzi’ sezon 2022/2023 rozpoczęła z 27% szansami na zwycięstwo, które niestety wydają się ku swemu końcowi. W poprzednim sezonie zakończyła rozgrywki z bilansem 3 wygrane do 9 przegranych, ale obecny sezon nie będzie łaskawszy. Ostatnie spotkania Memphis wynikają w 3 zwycięstwach i 7 porażkach, co przybliża ich do dna tabeli. Mimo to, Desmond Bane jest liderem drużyny pod względem ilości zdobytych punktów, średnio 25,5 na mecz.

Boston Celtics

Drużyna z Bostonu na otarcie rozgrywek NBA zalicza 73% szans na wygraną. Osiągnęli imponujący bilans w poprzednim sezonie, z 10 zwycięstwami i tylko 2 przegranymi. Teraz jest podobnie – w ostatnich 10 meczach zaliczyli aż 8 zwycięstw i tylko 2 porażki. Jayson Tatum, lider drużyny, zdobywa średnio 27,5 punktu na mecz, a przy tym ma 8,7 zbiórek.

Statystyki przedmeczowe

Statystyki tych drużyn są ciekawe. Memphis Grizzlies mają 42,3 zbiórek na mecz i 24,5 asysty. Co ciekawe, w porównaniu z Boston Celtics, którzy mają 25,3 asysty i 47,6 zbiórek, odstają w niektórych aspektach, za to mają znacznie więcej kradeży (8,3 przeciwko 6,3) i bloków (6,4 do 5,1). Te statystyki mogą być kluczowe w rozstrzygnięciu tego spotkania.

Memphis Grizzlies – Boston Celtics : typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Według dostępnych na ETOTO kursów bukmacherskich, favoritem meczu są Boston Celtics. Ich przewaga w statystykach i wynikach ostatnich spotkań pozwala im na przewidywanie zwycięstwa.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Boston Celtics 1.31 wobec Memphis Grizzlies 3.50, z obstawiającymi na zwycięzcę meczu. Alternatywnie, jeśli wierzymy w remis, kurs wynosi 13.00 – potencjalna okazja dla odważnych typerów.

Prognozy, strategie zakładów i kursy bukmacherskie

Przez analizowanie statystyk drużyn, skłaniamy się ku over/under zakładom. Z kursami 2.20 na „Poniżej 219.5” oraz 1.68 na „Powyżej 219.5”, mogą być one atrakcyjnym wyborem dla typerów.

Jak typować mecz Memphis Grizzlies – Boston Celtics ?

Niezależnie od tego, czy obstawiasz zwycięzcę meczu, punkty w kwartach, czy sumę punktów, możesz to zrobić na ETOTO. Zawsze pamiętaj o odpowiedzialnej grze i dobraniu odpowiedniej strategii.

Podsumowanie

Mecz Memphis Grizzlies kontra Boston Celtics zapowiada się jako ekscytujący pojedynek pełen dramaturgii. W zależności od Twojego doświadczenia i strategii, możesz obstawić różne zakłady na platformie ETOTO, od zwycięzcy meczu po sumę punktów. Jak zawsze, przypominamy o odpowiedzialnej grze.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.