fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Metz – Nantes Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

Metz – Nantes: Słaba forma drużyn obiecuje emocje podczas meczu

W najbliższą sobotę, 12 listopada, dwie drużyny – Metz i Nantes – będą rywalizować ze sobą w ramach rozgrywek Ligue 1. Mecz odbędzie się na Stade Saint Symphorien w Metz, a zapowiada się on niezwykle emocjonujący. Zarówno Metz, jak i Nantes prezentują słabą formę w ostatnich meczach, co sprawia, że tym bardziej nie możemy przewidzieć, jakie będą rezultaty tego starcia.

Analiza drużyn

Metz

Metz zajmuje aktualnie 16. miejsce w tabeli Ligue 1. Drużyna rozegrała dotychczas 11 meczów, z których wygrała 2, przegrała 4 i zremisowała 5. Jej strzelcą z największą liczbą goli jest Jallow Ablie, który zagrał w 6 meczach i zdobył 2 bramki. Jednak drużyna Metz ma na swoim koncie aż 17 straconych goli, co jest jednym z najgorszych wyników w lidze.

Nantes

Nantes radzi sobie nieco lepiej niż Metz, zajmując obecnie 8. miejsce w tabeli. Drużyna rozegrała taką samą liczbę meczów co Metz, ale ma na swoim koncie 2 więcej zwycięstw – 4. Jej najskuteczniejszym zawodnikiem jest Mohamed Mostafa, który zdobył 5 goli w 9 meczach. Mimo że Nantes ma lepszy bilans zdobytych goli od Metz, to jednak straciła również więcej goli, aż 20.

Statystyki przedmeczowe Metz – Nantes

Pogłębiając analizę, warto przyjrzeć się niektórym statystykom obu drużyn. Dotychczasowa liczba goli zdobytych przez Metz wynosi 9, podczas gdy Nantes ma ich na swoim koncie 16. Możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami, biorąc pod uwagę średnią ilość goli per mecz obu drużyn.

Przyglądając się statystykom precyzji strzałów, Metz ma na swoim koncie 3.6 strzału celnych na mecz, podczas gdy Nantes ma ich 4.6. Jednak Metz ma więcej strzałów zablokowanych (średnio 1.8 na mecz) w porównaniu do Nantes (średnio 2.6 na mecz). Jest to interesujące spostrzeżenie, które może mieć wpływ na przebieg meczu.

Warto również zwrócić uwagę na liczbę rzutów rożnych, która może świadczyć o ofensywnym stylu gry danej drużyny. Metz ma średnio 3.6 rzutów rożnych na mecz, podczas gdy Nantes ma aż 4.7. To oznacza, że Nantes ma większe możliwości stworzenia groźnej sytuacji pod bramką przeciwnika.

Metz ma najniższy odsetek posiadania piłki w całej lidze, wynoszący tylko 34.7%. W porównaniu do Nantes, którego odsetek posiadania piłki wynosi 45.2%, można zauważyć, że Nantes ma większą kontrolę nad grą.

W kwestii kartek, Metz otrzymał średnio 1.5 żółtej kartki na mecz, podczas gdy Nantes ma na swoim koncie trochę więcej – 1.9 żółtej kartki na mecz. Oba zespoły rzadko otrzymują czerwone kartki.

Metz – Nantes: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na statystyki i formę obu drużyn, można przypuszczać, że będzie to wyrównane spotkanie. Obie drużyny mają trudności w zdobywaniu bramek, ale także w ich obronie, co może skutkować golem z obu stron.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy statystyk oraz kursów dostępnych na ETOTO, możemy wyróżnić kilka najbardziej prawdopodobnych wyników:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, z kursem 2,94.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Nantes. Kurs na ten typ wynosi 2.48.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs na ten typ wynosi 1.86.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Biorąc pod uwagę słabą formę obu drużyn, zakład na remis może być również dobrym wyborem, zwracając stawkę w przypadku braku zwycięstwa żadnej ze stron.

Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jallow Ablie z Metz oraz Mohamed Mostafa z Nantes są najlepszymi strzelcami swoich drużyn i mają szansę wpisać się na listę strzelców w tym meczu.

Handicap azjatycki może być również ciekawym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej. Handicap na ten mecz wynosi 1:0 na korzyść Metzu, Nantes lub remisu.

Jak typować mecz Metz – Nantes?

Jeśli jesteś początkującym graczem, zalecamy zacząć od prostych zakładów, takich jak podwójna szansa czy zakłady na strzelców. Obserwuj formę drużyn i graczy, a także analizuj statystyki przed podjęciem decyzji. Ważne jest, aby dokonywać zakładów na podstawie przemyślanej analizy, a nie tylko intuicji. Dodatkowo, warto zawsze mieć na uwadze, że zakłady sportowe niosą ze sobą pewne ryzyko. Nie stawiaj więcej niż jesteś w stanie stracić i pamiętaj o odpowiedzialnym graniu.

Podsumowanie

Mecz między Metz a Nantes obiecuje być interesującym starciem między dwiema drużynami, które aktualnie przeżywają trudności. Oba zespoły będą dążyć do poprawienia swojej pozycji w tabeli, co może przynieść niespodziewane zwroty akcji i emocjonujące momenty na boisku.

Dla fanów piłki nożnej i miłośników zakładów sportowych, ten mecz będzie doskonałą okazją do obserwacji rywalizacji na wysokim poziomie oraz do wykorzystania swoich umiejętności w zakładach bukmacherskich. Niezależnie od wyniku, mecz ten z pewnością dostarczy wielu emocji i będzie ciekawym wydarzeniem w ramach francuskiej Ligue 1.