fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Drodzy miłośnicy NBA, na naszym radarze mamy kolejne luźne spotkanie, a konkretniej mecz pomiędzy Minnesota Timberwolves i New Orleans Pelicans, który odbędzie się 09.11.2023 roku na serdecznym Target Center w Minneapolis, USA. Sport, napięcie i emocje gwarantowane!

Na podstawie dostępnych danych sporządziliśmy dla was kompleksową analizę obu drużyn, statistyki, najprawdopodobniejsze wyniki, a przede wszystkim nasze typy bukmacherskie korzystając z najnowszych kursów dostępnych na ETOTO.

Analiza drużyn

Minnesota Timberwolves

Drużyna Minnesota Timberwolves notuje pozytywne wyniki na początku sezonu, z 4 wygranymi i tylko 2 przegranymi. Czołowy gracz Timberwolves, Anthony Edwards, świeci w sezonie, średnio zdobywając 28,2 punktu i 4,8 asysty na mecz. Również Rudy Gobert, z imponującą średnią 2,2 bloków na mecz, będąc również czołowym graczem w zbieraniu zbiórek (12,3 na mecz), jest wyraźnym atutem Timberwolves.

New Orleans Pelicans

New Orleans Pelicans, mają na swoim koncie 4 wygrane i 3 przegrane. Mimo to, Zion Williamson, który zdobywa średnio 21,8 punktu na mecz, oraz CJ McCollum, z 5,7 asyst na mecz, są w stanie zmusić przeciwnika do ciężkiej gry. Herbert Jones zdecydowanie bije rekordy z 1,6 kradeży i bloków na mecz.

Statystyki

Minnesota ma nad wyraz dobrą grę obronną, mając przewagę w zbiórkach (47,0 na mecz w porównaniu do 43,0 Pelicanów), blokach (6,3 do 4,9) i kradzieżach (8,0 do 7,4). Jednak nie można pominąć faktu, że Pelicans odgrywają ważną rolę w ochronie piłki, z 12,7 straty na mecz w porównaniu do 14,0 Timberwolves. Pelicans lideruje również w wykonaniu rzutów z dwóch punktów (RZD – 45,4% w stosunku do 47,4% Timberwolves).

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę aktualny sezon, statystyki i formę obu zespołów, Minnesota Timberwolves mają szansę na wygranie meczu, z 77% szansami na zwycięstwo w porównaniu do 23% dla New Orleans Pelicans, według ETOTO.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Według ETOTO, kurs na to, że Minnesota Timberwolves wygra mecz z dogrywką wynosi 1,25, podczas gdy dla New Orleans Pelicans kurs wynosi 3,95.

Prognozy i Strategie Zakładów

Zwycięstwo Minnesota Timberwolves w 2. kwarcie wygląda obiecująco, z kursem wynoszącym 1,57. Dla graczy, którzy chcą trochę ryzykować, handicap na pierwszą połowę Minnesota Timberwolves -3.5 (kurs 1,67) może być dobrym rozwiązaniem.

Jak Grać?

Zakłady ETOTO oferują mnóstwo możliwości, takie jak zakłady na zwycięzcę meczu, zakłady na kwarty i połowy, statystyki graczy i sumę punktów. Pamiętaj, aby robić świadome zakłady i cieszyć się grą!

Podsumowanie

Ten mecz na pewno przyniesie wiele emocji zarówno dla kibiców, jak i graczy. Mimo że Timberwolves mają wyższe szanse na zwycięstwo, nie można lekceważyć potencjału New Orleans Pelicans do przeprowadzenia zaskoczenia. Pamiętaj, korzystaj z typów bukmacherskich ETOTO i ciesz się emocjonującym meczem NBA!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.