fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mniej, czy więcej? – Dowiedz się jak odebrać Freebet za granie na sumę goli!

Lubisz typować ile bramek padnie w spotkaniu, ale nie lubisz niespodzianek? Przychodzimy z pomocą. Przygotowaliśmy specjalną promocję, w której otrzymasz Freebet od legalnie działającego bukmachera ETOTO o wartości 25 zł w przypadku niepowodzenia.

Dla kogo jest ta promocja?

Z tej promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy posiadają konto w naszym serwisie ETOTO i dokonali co najmniej dwóch wpłat. Dobrze wytypujesz zdarzenie, gratulujemy! Jednak jeśli nie dopisze Ci szczęście, to dzięki tej promocji otrzymasz Darmowy Zakład na kolejny kupon.

Jakie warunki muszę spełnić?

Przed przygotowaniem kuponu pamiętaj, żeby zapisać się do promocji. Następnie stawiasz kupon pojedynczy. Możesz go postawić przed rozpoczęciem się meczów, albo LIVE o wartości minimalnej 50 zł. Kupon możesz postawić na dowolny mecz piłki nożnej na linię: suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej.

Co mogę zyskać dzięki promocji „MNIEJ/WIĘCEJ”?

Jeśli nie dopisze Ci szczęście to możesz od ETOTO otrzymać Freebet na kwotę 25 zł i tak co tydzień. Dzięki niemu postawisz dowolny kupon bez dodatkowych kosztów, którego wygrana zostanie pomniejszona o kwotę Freebetu. Brzmi dobrze, prawda? Jeśli chcesz zyskać jeszcze więcej, to zapoznaj się z naszymi pozostałymi promocjami!

Promocja była aktywna do 31.12.2019