fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Montpellier – Nice Typy, Kursy, Zakłady 10.11.2023

Dzisiejszym tematem naszego artykułu będzie nadchodzący mecz pomiędzy drużynami Montpellier i Nice. Obie drużyny rywalizują ze sobą w ramach rozgrywek Ligue 1, a mecz odbędzie się na stadionie Stade de la Mosson w Montpellier, we Francji. Zapowiada się to emocjonujące starcie, które przyciąga uwagę nie tylko fanów piłki nożnej, ale również tych, którzy szukają okazji do obstawiania meczów. W tym artykule przedstawimy analizę obu drużyn, interesujące statystyki, a także podzielimy się naszymi typami bukmacherskimi. Przygotujcie się na emocje i zachęcamy do uwagi!

Analiza drużyn

Montpellier

Pierwszą drużyną, którą przyjrzymy się bliżej, jest Montpellier. Obecnie zajmują oni 13. miejsce w tabeli Ligue 1. Z 10 rozegranych meczów, zanotowali 3 zwycięstwa, 3 porażki i 4 remisy. Ich ostatni mecz przeciwko PSG zakończył się przegraną 0:3, co świadczy o obecnej słabszej formie zespołu. Montpellier ma również kilku wartościowych zawodników w swoich szeregach. Adams Akor okazał się najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając 7 goli w 11 meczach. Z kolei Savanier Teji jest liderem w asystach, mając na swoim koncie 4 asysty. Ważne jest również omówienie statystyk bramkowych Montpellier. Drużyna ta zdobyła 15 goli, a pozwoliła na 14 goli. To statystyki, które mogą wpłynąć na nasze typy bukmacherskie, ale o tym później.

Nice

Kolejną drużyną, którą warto wspomnieć, jest Nice. Obecnie plasują się na 1. miejscu w tabeli Ligue 1, co z pewnością robi wrażenie. W 11 rozegranych meczach zanotowali 7 zwycięstw i 4 porażki, nie odnosząc przy tym żadnego remisu. Ich ostatni mecz przeciwko Rennes zakończył się zwycięstwem 2:0, co pokazuje, że drużyna utrzymuje dobrą formę. Moffi Terem jest najlepszym strzelcem Nice, zdobywając w tej chwili 3 gole w 11 meczach. Z kolei Moffi Terem jest liderem w asystach, mając na swoim koncie 2 asysty. Jeśli chodzi o statystyki bramkowe Nice, to zdobyli oni 13 goli, a pozwolili na zaledwie 4 gole. Te liczby świadczą o solidności defensywy zespołu i mogą mieć wpływ na nasze typy bukmacherskie.

Statystyki Przedmeczowe Montpellier – Nice

Przedstawienie statystyk obu drużyn jest niezwykle istotne dla tworzenia typów bukmacherskich. Pomagają one zrozumieć siłę i potencjał każdej z drużyn oraz przewidzieć możliwy przebieg meczu. Montpellier zdobył 15 goli w 10 meczach, zdając sobie sprawę, że ich obrona pozwoliła na 14 goli przeciwnikom. Co więcej, Montpellier ma tendencję do oddawania celnych strzałów, średnio 4.9 na mecz, podczas gdy ich przeciwnicy oddają średnio 4.6 celnych strzałów. Z kolei Nice zdobył 13 goli w 11 meczach, a ich defensywa pozwoliła na zaledwie 4 gole przeciwnikom. Nice ma umiejętność utrzymania większości posiadania piłki, osiągając wskaźnik posiadania wynoszący 52.6%, podczas gdy Montpellier osiąga 44.2%. Ponadto, obie drużyny otrzymują żółte kartki w przybliżeniu tej samej liczbie.

Montpellier – Nice: Typy Bukmacherskie

Pragniemy teraz podzielić się z Wami naszymi typami bukmacherskimi na nadchodzący mecz pomiędzy Montpellier i Nice. Wykorzystując informacje o kształcie drużyny i statystykach, przedstawiamy Wam nasze najbardziej prawdopodobne typy.

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy formy obu drużyn oraz ich statystyk bramkowych, wydaje się, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Zarówno Montpellier, jak i Nice mają wartościowych zawodników w ataku, którzy potrafią strzelać gole. Prognozujemy, że obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu w tym spotkaniu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę aktualną formę drużyn, prawdopodobnie można oczekiwać różnorodnych wyników. Moim najbardziej prawdopodobnym typem jest wygrana drużyny Nice, jednakże Montpellier ma również szanse na pozytywny wynik. Nasze typy bukmacherskie na ten mecz to:

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany)
 • Klub 2 +0.50 (AH)
 • Powyżej 2.5 Gola

Promocje na ETOTO

Jeśli interesuje Was obstawianie meczów, warto zwrócić uwagę na bukmachera ETOTO. Oferta tej firmy obejmuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy, które mogą zwiększyć Wasze szanse na wygraną. Nie zapomnijcie sprawdzić dostępnych promocji powitalnych oraz ofert sezonowych, które ETOTO ma dla Was przygotowane.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeżeli nie jesteście pewni wyniku meczu, dobrą opcją może okazać się zastosowanie podwójnej szansy (1X, 12, X2). Dzięki temu typowi będziecie mieć większe prawdopodobieństwo wygranej. Możecie również zastanowić się nad obstawianiem strzelca gola. Jeśli znacie formę i umiejętności poszczególnych zawodników, może to być dobry sposób na zwiększenie ekscytacji podczas meczu. Kolejną ciekawą opcją jest zakład z handicapem azjatyckim, szczególnie jeśli rozpoznajecie znaczną przewagę jednej drużyny.

Aktualne kursy bukmacherskie na mecz Montpellier – Nice:

 • Wygra Montpellier: 3.40
 • Remis: 3.44
 • Wygra Nice: 2.20

Jak Typować Mecz Montpellier – Nice?

Dla tych, którzy planują obstawiać mecz Montpellier – Nice, istotne jest wzięcie pod uwagę kilku kluczowych czynników. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek, jak podejść do typowania tego meczu:

 • Analiza Statystyk Ostatnich Meczów: Zwróćcie uwagę na obecną formę obu drużyn. Montpellier ma mieszane wyniki, natomiast Nice prezentuje się bardzo solidnie, plasując się na czele tabeli. To może mieć wpływ na przebieg meczu.
 • Kluczowi Zawodnicy: W Montpellier warto zwrócić uwagę na Adamsa Akora, ich najlepszego strzelca, oraz Savaniera Teji, lidera w asystach. W Nice, Moffi Terem jest kluczową postacią zarówno w zdobywaniu goli, jak i asystach.
 • Defensywa i Ofensywa: Nice wykazuje mocną defensywę, tracąc tylko 4 gole w 11 meczach. Montpellier ma bardziej zrównoważoną grę ofensywną i defensywną. Analiza tych aspektów może pomóc przewidzieć, czy mecz będzie bogaty w bramki.
 • Zakłady z Handicapem Azjatyckim: Jeśli oczekujecie, że Nice wykaże wyraźną przewagę, zakład z handicapem azjatyckim może być dobrym wyborem.
 • Podwójna Szansa: Dla tych, którzy wolą bardziej ostrożne podejście, zakład na podwójną szansę (np. 1X, X2) może zminimalizować ryzyko.
 • Zakłady na Strzelca Gola: Rozważcie postawienie zakładu na konkretnych strzelców goli, zwłaszcza jeśli śledzicie formę poszczególnych zawodników.
 • Promocje Bukmacherskie: Sprawdźcie aktualne promocje oferowane przez bukmacherów, takich jak ETOTO, które mogą zwiększyć potencjalne wygrane lub zminimalizować straty.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz Montpellier – Nice zapowiada się ekscytująco, ze względu na różne style gry i formę obu drużyn. Montpellier, mimo iż znajduje się w środkowej części tabeli, posiada potencjał, który może sprawić niespodziankę. Z kolei Nice, będąc liderem tabeli, prezentuje solidną grę zarówno w ofensywie, jak i defensywie. W typowaniu tego meczu, kluczowe będzie zwrócenie uwagi na aktualną formę drużyn, statystyki bramkowe i indywidualne osiągnięcia kluczowych zawodników. Pamiętajcie, aby podejść do zakładów bukmacherskich z rozwagą i odpowiedzialnością, mając na uwadze, że sport zawsze może przynieść nieprzewidywalne wyniki. Niezależnie od wyniku, ważne jest, aby cieszyć się emocjami, jakie dostarcza nam piłka nożna, oraz pamiętać o bezpiecznym i rozważnym obstawianiu. Powodzenia w typowaniu i miłego oglądania meczu!