fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Montreal Canadiens – Minnesota Wild Typy, Kursy, Zakłady 18.10.2023

Witajcie, kochani miłośnicy sportu! Dzisiaj przyjrzymy się jednemu z najciekawszych spotkań w sezonie NHL. Na lodowisku zmierzą się Montreal Canadiens i Minnesota Wild. Obie drużyny prezentujące solidną formę, więc możemy spodziewać się emocjonującego widowiska. Przedstawmy teraz analizę obu zespołów, ich statystyki oraz niezwykle istotne typy bukmacherskie, które dostępne są na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Montreal Canadiens

Drużyna Montreal Canadiens zdobyła do tej pory 19 punktów w sezonie zasadniczym NHL, plasując się na wysokim miejscu w lidze. Ich gra ofensywna przyniosła już 8 goli, a świetne asysty znajdują swoje miejsce w liczbie 11. Zespół do tej pory oddał 60 strzałów na bramkę przeciwnika i spędził 45 minut na ławce kar.

Warto również wspomnieć o skuteczności Montreal Canadiens w grze w przewadze oraz przeciwko niej. Na power play drużyna osiąga wynik 16,7%, co świadczy o niezłej dyspozycji napastników. W przypadku penalty kill, Montreal Canadiens mają wskaźnik 18,2%, co oznacza, że potrafią bronić się w trudnych sytuacjach.

Minnesota Wild

Przeciwnikiem Montreal Canadiens będą dzisiaj Minnesota Wild. Ten zespół również prezentuje dobrą formę, zdobywając dotychczas 18 punktów. W ataku drużyna odnotowała 6 goli i 12 asyst. Minnesota Wild są również groźni w defensywie, oddając 53 strzały na bramkę rywala i popełniając tylko 23 minuty kar.

Warto zwrócić uwagę na skuteczność Minnesota Wild w grze w przewadze i w przeciwieństwie do niej. Na power play drużyna osiąga wynik 20,0%, co jest znakomitym wynikiem. W przypadku penalty kill, Minnesota Wild są prawdziwą potęgą, z wskaźnikiem 33,3%.

Statystyki

Podzielmy się teraz wybranymi statystykami obu drużyn, które mogą wpłynąć na wynik spotkania:

– SUMA GOLI – MONTREAL: 8; MINNESOTA: 6
– TOTAL ASSISTS – MONTREAL: 11; MINNESOTA: 12
– TOTAL SHOTS ON GOAL – MONTREAL: 60; MINNESOTA: 53
– PIM – MONTREAL: 45; MINNESOTA: 23

Statystyki te dają nam wgląd w umiejętności obu drużyn. Montreal Canadiens mają nieco przewagę pod względem strzałów na bramkę i kar, natomiast Minnesota Wild są skuteczniejsi w grze asystującej.

Typy Bukmacherskie

Kolejną istotną częścią przedmeczowej analizy są typy bukmacherskie. Zaufanym partnerem, z którym można zawrzeć zakłady, jest ETOTO.

Prognozowany przebieg meczu

Według naszych prognoz, spodziewamy się wyrównanego spotkania, w którym obie drużyny będą miały swoje okazje do zdobycia goli. Oba zespoły mają skuteczne linie ataku, więc możemy spodziewać się widowiska dla fanów hokeja.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

1. Montreal Canadiens – Minnesota Wild: 2.90
2. Remis: 4.10
3. Minnesota Wild – Montreal Canadiens: 2.10

Prognozy i Strategie Zakładów

Nasz ekspert rekomenduje postawienie na opcję „Podwójna Szansa”. Oznacza to, że stawiamy na dwie możliwości wyniku. Kurs dla opcji 1X wynosi 1.75, dla opcji 12 to 1.23, a dla opcji X2 to 1.42. To dobra opcja dla tych, którzy nie są pewni wyniku końcowego.

Kolejnym ciekawym typem jest zakład na strzelców bramek. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto rozważyć taką opcję. Obie drużyny mają zdolnych snajperów, którzy mogą wpisać się na listę strzelców.

Inną popularną strategią zakładów jest handicap azjatycki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie mocniejsza, możesz spróbować tej opcji. Handicap azjatycki pozwala na zwiększenie potencjalnych wygranych.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów sportowych online, ETOTO jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody. Platforma jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wystarczy założyć darmowe konto, zdeponować środki i postawić zakład. Dodatkowo, ETOTO oferuje szeroki wybór promocji dla nowych i stałych graczy, które mogą maksymalizować Twoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Nadchodzące spotkanie pomiędzy Montreal Canadiens a Minnesota Wild zapowiada się niezwykle emocjonująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony, które mogą wpłynąć na wynik spotkania. Statystyki pokazują, że zarówno Montreal Canadiens, jak i Minnesota Wild są groźnymi przeciwnikami.

Na ETOTO dostępne są różnorodne zakłady na to spotkanie. Nasze typy bukmacherskie obejmują „Podwójną Szansę”, zakłady na strzelców bramek oraz handicap azjatycki. Spróbuj swojego szczęścia i ryzyka na tej renomowanej platformie bukmacherskiej.

Nie zapominaj jednak, że zakłady sportowe powinny być traktowane jako forma rozrywki, a nie pewnego źródła dochodu. Graj odpowiedzialnie i postaw na rozsądek. Powodzenia i miłej zabawy!