fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Monza – Torino Typy, Kursy, Zakłady 11.11.2023

Monza – Torino: Zapowiedź meczu

W kolejnej kolejce rozgrywek Serie A, na Stadio Brianteo w Monzy, zmierzą się drużyny Monza i Torino. Spotkanie to obiecuje emocje i napięcie, ponieważ obie ekipy będą starały się zdobyć cenne punkty w walce o lepsze miejsce w tabeli. Sprawdźmy bliżej obie drużyny, ich statystyki oraz typy bukmacherskie przed tym widowiskiem.

Analiza drużyn

Monza

Drużyna Monza zajmuje aktualnie 9. miejsce w tabeli Serie A. W dotychczasowej części sezonu rozegrali 11 meczów, zdobywając 4 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. Ich najlepszym strzelcem jest Colpani Andrea, który już 5 razy wpisał się na listę strzelców. Monza ma również Kyriakopoulos Giorgosa, który zanotował 2 asysty. Jeśli chodzi o statystyki bramkowe, Monza zdobyła 12 goli, ale pozwoliła na 10 trafień przeciwnikom. W ostatnim meczu, Monza przegrała 1:3 z Hellas Veroną, co oznacza, że forma drużyny jest stabilna.

Torino

Z kolei Torino plasuje się na 12. pozycji w tabeli. W 11 spotkaniach, piłkarze Torino odnieśli 4 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Radonjić Nemanja, który do tej pory strzelił 3 gole. Asysty z kolei zanotował Ilić Ivan, który również ma na swoim koncie 2 asysty. Torino wpisało na swoje konto 9 goli, ale jednocześnie straciło 13. W ostatnim meczu drużyna pokonała Sassuolo 2:1, jednak ich forma w ciągu ostatnich spotkań bywała zmienna.

Statystyki Przedmeczowe Monza – Torino

Przed przystąpieniem do typowania wyniku, warto spojrzeć na kilka interesujących statystyk drużyn. Monza, mimo swojego 9. miejsca w tabeli, ma lepsze wskaźniki bramkowe od Torino. Zdobyli 12 goli, co oznacza, że średnio strzelają ponad jeden gol na mecz. Torino natomiast ma na swoim koncie 9 trafień. Co ciekawe, Monza dopuszcza sobie nieco więcej strat w obronie, ponieważ przeciwnicy zdobyli przeciwko nim 10 goli, podczas gdy Torino zezwoliło na 13.

Monza – Torino: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując obie drużyny, można oczekiwać wyrównanego spotkania. Monza jest minimalnym faworytem w zakładach mając kurs 2.52, natomiast Torino ma kurs 3.06. Typując wynik niżej, zwrócony zostanie remis, a kurs na Monzę wynosi 1.72, a na Torino 2.07.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Przyjrzyjmy się najbardziej prawdopodobnym scenariuszom. Duża liczba goli nie powinna nas zaskakiwać, biorąc pod uwagę, że Monza i Torino mają zmienną formę w defensywie. Przewidujemy, że w tym meczu padnie więcej niż 2.5 gola.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć kilka opcji. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto zwrócić uwagę na opcję „Podwójnej Szansy” (1X, 12, X2), która daje większe szanse na wygraną. Jeśli masz informacje na temat formy i skuteczności poszczególnych zawodników, warto postawić zakład na strzelca bramki. W tym meczu, Colpani Andrea z Monzy oraz Radonjić Nemanja z Torino są ciekawymi kandydatami. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest zdecydowanie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może okazać się ciekawym wyborem.

Jak Typować Mecz Monza – Torino?

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów bukmacherskich, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi strategiami. Warto zwrócić uwagę na opcję „Podwójnej Szansy”, która pozwala zwiększyć swoje szanse na wygraną, minimalizując ryzyko straty. Zakłady na strzelców bramki są popularne wśród graczy, którzy śledzą formę poszczególnych zawodników. Jeśli masz wrażenie, że jedna z drużyn dominuje, a kursy nie są korzystne, warto rozważyć handicapy azjatyckie, które pozwalają na większe zyski przy mniejszym ryzyku.

Podsumowanie

Spotkanie pomiędzy Monzą a Torino zapowiada się ciekawie. Mimo minimalnej przewagi Monzy w tabeli, obie drużyny mają swoje mocne strony. Statystyki wskazują, że możemy się spodziewać meczu z większą liczbą goli. Zakłady bukmacherskie atrakcyjnie oceniają szanse obu drużyn, więc warto rozważyć typowanie wyniku. W przypadku Monzy, kurs na zwycięstwo wynosi 2.52, a na Torino 3.06. Niezależnie od tego, jakie typy bukmacherskie wybierzesz, pamiętaj o odpowiedzialnym podejściu do hazardu. Powodzenia!