fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Na jakie konsole będzie EA FC 24?

Gra EA FC 24 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych od Electronic Arts. Ta oczekiwana produkcja przynosi ze sobą wiele nowości i usprawnień, które mają sprawić, że doświadczenie z rozgrywką będzie bardziej autentyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Jednym z kluczowych zagadnień dla wielu graczy jest dostępność gry na różne konsole. Oto, na jakie platformy będzie dostępna EA FC 24.

HyperMotionV na wybranych konsolach

Jednym z głównych innowacji w grze EA FC 24 jest technologia HyperMotionV, która ma za zadanie przenieść ruchy i dynamikę prawdziwego futbolu do wirtualnego świata. Jednak warto zaznaczyć, że ta zaawansowana technologia będzie dostępna tylko na niektórych platformach. Konkretnie, HyperMotionV będzie dostępny na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na komputerach PC. Dla graczy korzystających z tych platform oznacza to jeszcze bardziej realistyczną rozgrywkę i płynność ruchów zawodników.

Gra na innych konsolach

Jeśli jesteś posiadaczem innych konsol, niestety nie będziesz mógł cieszyć się technologią HyperMotionV. Jednak nie martw się, gra EA FC 24 będzie dostępna na wielu różnych platformach. Będzie można ją zagrać na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach PC. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie jeszcze nie dokonali przesiadki na najnowsze konsole, ale nadal chcą doświadczyć najnowszej odsłony serii EA Sports.

Inne nowości w grze

Oprócz technologii HyperMotionV, EA FC 24 wprowadza wiele innych nowości. PlayStyles powered by Opta to kolejna ważna funkcja, która daje zawodnikom bardziej osobisty i unikalny styl gry. Ponadto, ulepszony silnik Frostbite™ sprawi, że każdy element rozgrywki będzie bardziej szczegółowy i realistyczny.

Warto również zaznaczyć, że gra będzie zawierać tryb Ultimate Team™, który zostanie rozszerzony o nowe funkcje, takie jak Ultimate Team Evolutions, wprowadzenie piłkarek do Ultimate XI oraz PlayStyles.

Podsumowanie

Gra EA FC 24 to wielka gratka dla fanów futbolu i miłośników serii EA Sports. Dostępność gry na różnych konsolach jest zróżnicowana, z technologią HyperMotionV dostępną na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Jednak gracze korzystający z innych platform również będą mieli okazję cieszyć się autentyczną rozgrywką i nowościami, jakie przynosi ta produkcja. Niezależnie od tego, na jakiej konsoli grasz, EA FC 24 obiecuje emocjonujące doświadczenia na boisku.

POLECANE

Banner