fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Navalcarnero – Alcorcon AD Typy, Kursy, Zakłady 01.11.2023

Wstęp

Mamy kolejne emocje w rozgrywkach Copa del Rey. W dniu 1 listopada zobaczymy starcie pomiędzy zespołami Navalcarnero i Alcorcon AD. Ten mecz wzbudza duże zainteresowanie fanów futbolu, więc postanowiliśmy przyjrzeć się obu drużynom, ich statystykom oraz zaprezentować nasze typy bukmacherskie. Przedstawimy również promocje, które oferuje nasz bukmacher partnerski – ETOTO. Czas na analizę!

Analiza drużyn

Navalcarnero

Drużyna Navalcarnero prezentuje się słabo w ostatnich meczach. Ich forma jest niezadowalająca, a ostatnia porażka z Villanovense z pewnością nie poprawiła jej. W pierwszej połowie zdobywają średnio 0.6 bramki, jednakże tracą tyle samo. Kiedy patrzymy na drugą połowę, jesteśmy świadkami lepszego występu ofensywnego, jednak defensywa pozostawia wiele do życzenia. Istnieje wiele niewiadomych dotyczących formy drużyny, co powoduje, że ich szanse na wygraną są trudne do oceny.

Alcorcon AD

Podobnie jak ich przeciwnicy, Alcorcon AD także prezentuje słabą formę. Ich ostatnia porażka 2:0 z Oviedo nie pozostawia wiele miejsca na optymizm. W pierwszej połowie zdobywają średnio 0.5 bramki, podobnie jak Navalcarnero. Jednakże, tracą więcej goli niż ich przeciwnicy. W drugiej połowie ich efektywność ofensywna jest na przyzwoitym poziomie, jednakże podobnie jak w przypadku Navalcarnero, defensywa pozostawia wiele do życzenia. Alcorcon AD będzie musiał poprawić swoją grę, jeśli chce odnieść sukces w tym meczu.

Statystyki

Patrząc na statystyki, widzimy, że obie drużyny mają podobne wyniki w pierwszej połowie. Zarówno Navalcarnero, jak i Alcorcon AD zdobywają średnio 0.5-0.6 bramki, jednakże tracą więcej goli niż zdobywają. To może sugerować, że linia defensywna obu drużyn ma problemy. W drugiej połowie sytuacja nie ulega większym zmianom – oba zespoły utrzymują swoją efektywność ofensywną na podobnym poziomie, ale również tracą więcej goli, niż są w stanie zdobyć. Patrząc na te dane, możemy spodziewać się meczu pełnego emocji i bramek.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu:

Patrząc na dotychczasowe występy obu zespołów, spodziewamy się, że będzie to wyrównane spotkanie, z dużą ilością goli. Obrona zarówno Navalcarnero, jak i Alcorcon AD nie była najmocniejszą stroną w tym sezonie, więc możemy się spodziewać, że obie drużyny będą próbowały zdobyć jak najwięcej bramek. Rezultat tego spotkania może być nieprzewidywalny, dlatego warto zwrócić uwagę na alternatywne zakłady bukmacherskie.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

– Remis 1:1 – kurs 6.25
– Zwycięstwo Navalcarnero 2:1 – kurs 10.75
– Zwycięstwo Alcorcon AD 2:0 – kurs 8.50

Prognozy i Strategie Zakładów

Analizując statystyki oraz dotychczasowe występy obu drużyn, możemy polecić następujące zakłady:

1. Powyżej 2.5 bramki w meczu – kurs 2.15
Biorąc pod uwagę statystyki, spodziewamy się meczu pełnego goli. Wygląda na to, że zarówno Navalcarnero, jak i Alcorcon AD mają problemy z obroną, więc możemy oczekiwać wielu sytuacji podbramkowych.

2. Obie drużyny zdobędą bramki – kurs 1.90
Na podstawie statystyk, obie drużyny są w stanie pokonać bramkarzy przeciwnika. Oczekujemy wyrównanej rywalizacji, więc obie drużyny będą starały się zdobyć gole.

Jak Grać?

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, na ETOTO znajdziesz wiele opcji. Oto kilka popularnych typów zakładów, które warto rozważyć:

– Podwójna Szansa
Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być odpowiednia dla Ciebie. Pozwala to na obstawienie dwóch wyników jednocześnie, zwiększając twoje szanse na wygraną.

– Zakłady na Strzelców
Jeżeli śledzisz formę poszczególnych graczy, warto rozważyć obstawienie strzelca bramki w tym meczu. Może to być zarówno zawodnik z Navalcarnero, jak i Alcorcon AD.

– Handicap Azjatycki
Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, warto rozważyć zakłady na różnicę bramek z zastosowaniem handicappu azjatyckiego. To doskonała opcja, jeśli chcesz zwiększyć potencjalne zyski.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Navalcarnero a Alcorcon AD zapowiada się emocjonująco. Oba zespoły prezentują słabą formę w ostatnich meczach i mają problemy w defensywie. Spodziewamy się dużo goli i zaciętej rywalizacji. Nasze typy bukmacherskie obejmują powyżej 2.5 bramek w meczu oraz obie drużyny zdobędą bramki. Pamiętaj, że oferta bukmachera ETOTO obejmuje wiele innych zakładów, które możesz rozważyć. Życzymy udanych zakładów i emocji na boisku!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.