fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

NBA Lista Najważniejszych Wolnych Agentów przed Sezonem 2023/24

Sezon NBA 2023/24 obiecuje wiele emocji, a jednym z najważniejszych wydarzeń przed rozpoczęciem sezonu jest okres wolnych agentów. W tym okresie zawodnicy, których kontrakty wygasły lub którzy zdecydowali się na odejście z dotychczasowych drużyn, mogą podpisać umowy z nowymi zespołami. Poniżej przedstawiam listę najważniejszych wolnych agentów przed sezonem NBA 2023/24:

Kyrie Irving – Dallas Mavericks

Kyrie Irving, rozgrywający, który występował wcześniej m.in. w drużynach Boston Celtics i Brooklyn Nets, jest jednym z największych nazwisk na liście wolnych agentów. Istnieje duża szansa, że Irving dołączy do zespołu Dallas Mavericks, co oznaczałoby dla niego piątą drużynę w karierze.

James Harden – Philadelphia 76ers

James Harden, który był wcześniej partnerem Kyrie Irvinga w Brooklyn Nets, również znalazł się na liście wolnych agentów. Harden może zdecydować się na odejście z Philadelphia 76ers, jeśli zrezygnuje z opcji zawodnika w swoim kontrakcie. Jego przyszłość wciąż jest niepewna, ale wiele zespołów będzie zainteresowanych pozyskaniem tego doświadczonego rozgrywającego.

Fred VanVleet – Toronto Raptors

Fred VanVleet, rozgrywający Toronto Raptors, może również szukać nowego zespołu po spędzeniu siedmiu lat w drużynie z Kanady. VanVleet zdobył duże uznanie dzięki swoim umiejętnościom i wkładowi w sukces Raptors, w tym zdobyciu mistrzostwa NBA w 2019 roku. Będzie to interesujący gracz dla wielu zespołów poszukujących solidnego rozgrywającego.

Perspektywy na przyszłość

Okres wolnych agentów w NBA zawsze przynosi wiele emocji i niepewności co do przyszłości poszczególnych zawodników i zespołów. Transfery i zamiany zawodników mogą radykalnie zmienić układ sił w lidze. Będziemy śledzić rozwój wydarzeń i donosić na bieżąco o wszelkich nowościach i spekulacjach na temat przyszłości wolnych agentów NBA przed sezonem 2023/24.

POLECANE

 Banner