fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

New Orleans Pelicans – Atlanta Hawks Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

Zapraszam do królewskiego widowiska na parkieciku NBA! W rolach głównych spotkania datowanego na 5.11.2023 wystąpią New Orleans Pelicans oraz Atlanta Hawks. Mamy do czynienia z ekipami, które w obecnym sezonie prezentują dobrą formę. Analizując statystyki i obecne wyniki, z całą pewnością możemy spodziewać się ciekawego pojedynku. Przyjrzyjmy się bliżej obu drużynom oraz sprawdźmy ofertę bukmachera ETOTO, który przygotował dla nas szereg interesujących zakładów.

Analiza drużyn

New Orleans Pelicans

Drużyna z Nowego Orleanu w momencie obecnym prezentuje wysoką formę. Wyniki z ostatnich 5 meczów to 4 wygrane przy jednej porażce. Szanse na zwycięstwo w najbliższym spotkaniu wg ekspertów szacowane są na 57%. Liderem ekipy pod względem zdobytych punktów jest McCollum CJ, który notuje średnio aż 23.4 punktów na mecz. Możemy oczekiwać, że będzie on jednym z kluczowych graczy w nadchodzącym spotkaniu.

Atlanta Hawks

Z drugiej strony mamy drużynę Atlanta Hawks, która ma za sobą sezon z bilansem 3-2. Szanse na zwycięstwo w nadchodzącym meczu są nieco niższe w porównaniu do rywali i wynoszą 43%. Liderem drużyny pod względem zdobytych punktów jest zawodnik o imieniu Murray, Dejounte, który notuje średnio 21.8 punktów na mecz.

Statystyki

Jeśli spojrzymy na statystyki obu drużyn, zauważymy, że w każdym elemencie gry New Orleans Pelicans ma minimalną przewagę nad rywalami. Drużyna ta odznacza się większą sprawnością w skuteczności rzutów za 3 punkty (33.7% w porównaniu do 34.4% dla Atlanta Hawks), a także dokonuje mniej strat (średnio 13.4 na mecz w porównaniu do 14.4 strat Atlanta Hawks). Co więcej, Pelikany notują więcej bloków na mecz (średnio 5.0 w porównaniu do 3.8 bloków Atlanta Hawks).

Typy Bukmacherskie

Szereg interesujących zakładów na ten mecz przygotował dla nas bukmacher ETOTO. Przyjrzyjmy się wystawionym przez niego kursom na ten mecz w NBA.

Prognozowany przebieg meczu

Zakład na Zwycięzcę (z dogrywką) New Orleans Pelicans ma kurs 1.68, natomiast na Atlanta Hawks kurs wynosi 2.20. Według bukmachera ETOTO, faworytem jest drużyna z Nowego Orleanu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując kursy 1X2, New Orleans Pelicans mają kurs na zwycięstwo 1.76, remis 12.0, a Atlanta Hawks na zwycięstwo 2.32.

Prognozy i Strategie Zakładów

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn, interesującym zakładem może być obstawienie, że suma punktów w meczu wyniesie więcej niż 236 – kurs na taką opcję wynosi 2.36.

Jak Grać?

Jeżeli chodzi o strategię obstawiania tego meczu, warto rozważyć zakłady na zwycięzcę meczu, zwłaszcza New Orleans Pelicans, którzy są w dobrej formie. U bukmachera ETOTO można obstawiać również zakłady na poszczególne kwarty – warto zwrócić uwagę na 2. kwartę, gdzie możemy obstawić handicap +0.5 dla New Orleans Pelicans z kursem 1.70.

Podsumowanie

Czekamy na naprawdę ciekawe spotkanie, pełne emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Wszystko wskazuje na to, że fani koszykówki nie powinni być zawiedzeni. Zapewne decydującą rolę odegra forma dnia liderów obu zespołów. Kto okaże się zwycięzcą? Czy kursy ustalone przez ETOTO pokryją się z rzeczywistością? Tego dowiemy się już wkrótce!