fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

Serdeczne powitanie w świecie basketu NBA, gdzie emocji dostarczą nam New Orleans Pelicans i Minnesota Timberwolves. Porównamy dzisiaj formę obu drużyn, przeanalizujemy ich statystyki oraz przewidzimy najbardziej prawdopodobne wyniki według ETOTO.

Analiza drużyn

New Orleans Pelicans

Nowy Orlean pochwalić się może zrównoważonym bilansem – na ich koncie jest sześć zwycięstw i tyle samo porażek. Ich lider punktowy jest Brandon Ingram z przeciętną zdobyczą 22.7 na mecz. McCollum, z 5.7 asyst na mecz, daje solidną kontrolę nad grą dla Pelicans. Zbiórek jest najwięcej na koncie Valanciunasa, średnio 8.2 na mecz, a na polu obrony najbardziej skuteczny jest Jones z 2.1 skradzionymi piłkami na mecz i 1.6 blokami.

Minnesota Timberwolves

W przeciwnym narożniku mamy Timberwolves, którzy prezentują się lepiej, ze swoim bilansem 8-3. Edwards to niezaprzeczalny lider Minnesoty, notujący aż 26.3 punkty na mecz, przy solidnych 5.2 asystach. Koszykarz o największej liczbie zbiórek to Gobert – notuje aż 12.4 na mecz. W obronie najbardziej widoczni są Edwards z 1.5 skradzioną piłką na mecz i Gobert z 2.3 blokami.

Statystyki przedmeczowe

Jeżeli przyjrzeć się statystykom, widzimy że obie drużyny prezentują podobny poziom. Mimo lepszego bilansu Minnesota, New Orleans przewyższa ich pod względem skuteczności rzutów za trzy punkty. Pelicans mogą poszczycić się skutecznością na poziomie 36.0%, podczas gdy Timberwolves mają wartość rzędu 35.8%. Ciekawy jest również obszar asyst, gdzie New Orleans z minimalną przewagą (24.6 do 24.3) wyprzedzają Minnesotę. Timberwolves zdecydowanie lepiej radzą sobie na tablicach, mając średnio 46.4 zbiórki na mecz, w porównaniu do 43.8 u Pelicans.

New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Zakłady bukmacherskie na ETOTO sugerują przewagę Minnesoty, co odzwierciedla zarówno lepszą formę, jak i statystyki drużyny. Zwycięstwo Minnesota z dogrywką jest wycenione na 1.47, podczas gdy kurs na zwycięstwo New Orleans to 2.70.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według oferty ETOTO, suma punktów w tym meczu oscylować powinna wokoło 215.5. Wartość kursu za powyżej 215.5 to 1.51, a za poniżej 215.5 to 2.60.

Prognozy i strategie zakładów

Przyjrzawszy się statystykom oraz formie obu drużyn, warto zastanowić się nad zakładem na więcej niż 107.5 punktów dla Pelicans (kurs 1.72) czy więcej niż 215.5 punktów w całym meczu (kurs 1.51).

Jak typować mecz New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves?

Najbezpieczniej obstawić zwycięstwo Minnesoty, ale kurs na ten zakład jest dość niski (1.47). Można również zdecydować się na bardziej ryzykowny zakład, jak wyżej wspomniany zakład na powyżej 107.5 punktów dla New Orleans.

Podsumowanie

Zatem stajemy przed meczem dwóch bardzo dobrze zapowiadających się drużyn, który dostarczy nie lada emocji. Wszystko wskazuje, że Minnesota mają szansę na zwycięstwo, ale przy odpowiednio dobranych zakładach uda się na tym dobrze zarobić. Zawsze jednak pamiętajcie – obstawiajcie odpowiedzialnie. Pamiętajcie, obstawiajcie odpowiedzialnie i powodzenia na ETOTO!