fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

New Orleans Pelicans – Sacramento Kings Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

Trwająca sezon zasadniczy NBA na dobre rozgrzewa emocje. Dziś skupimy się na jednym z najbardziej emocjonujących starć, a mianowicie meczu między drużynami New Orleans Pelicans i Sacramento Kings. To spotkanie rozgrywane będzie na stadionie „Smoothie King Center” w Nowym Orleanie, USA, oferując nie tylko emocje związane z samym meczem, ale również atrakcyjne możliwości bukmacherskie, szczególnie na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

New Orleans Pelicans

New Orleans Pelicans, z sześcioma zwycięstwami na koncie, to zespół, którego formę jest trudno zignorować. Przed tym spotkaniem ich forma wygląda obiecująco. Najlepszym strzelcem drużyny jest Brandon Ingram, który doszedł do imponującej średniej 23.4 punktów na mecz, podczas gdy Valanciunas, Jonas, z najlepszą liczbą bloków (1.6) i zbiórkami (8.4), również gra w wysokiej formie.

Sacramento Kings

Z drugiej strony, drużyna Sacramento Kings, z bilansem ośmiu zwycięstw, wydaje się być na dobrej fali. Efektywną grę lidera punktacji, De’Aarona Foxa z średnią 31.9 punktu na mecz oraz Sabonisa, Domantasa, lidera w asystach (7.2) i zbiórkach (12.9), nie można lekceważyć.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki obu drużyn, widzimy, że Sacramento Kings ma lepszą skuteczność z gry, z wynikiem 47,0% w porównaniu do 46,8% dla Pelicans. Jednak w rzutach za trzy punkty, Pelicans mają lepszą skuteczność, z wynikiem 36,4% w porównaniu do 35,3% w Kings. Co do statystyk obronnych, obie drużyny mają tę samą liczbę bloków na mecz (4.6), ale Kings są lepiej radzą sobie z kradzieżami piłek (8.6 na mecz) w porównaniu do 7,7 w Pelicans.

New Orleans Pelicans – Sacramento Kings: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę i statystyki obu zespołów, spodziewamy się zaciętego pojedynku. Bukmacher ETOTO oferuje kursy 1.92 na zwycięstwo Pelicanów z dogrywką, a 1.89 na Kings. W zakładach 1X2 kursy wynoszą 2.05 na Pelikany, 10.0 na remis i 2.0 na Kings.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Biorąc pod uwagę skuteczność zespołów, możemy oczekiwać wysokiego wyniku. ETOTO oferuje kurs 1.41 na wynik powyżej 229 punktów z dogrywką.

Prognozy i strategie zakładów

Przy tak zbliżonym bilansie zwycięstw obu drużyn i podobnych statystykach, rekomendowanym typem mogłoby być postawienie na zwycięstwo którejś z drużyn z handicapem. Na platformie ETOTO dostępny jest zakład z handicapem +0.5/-0.5 na drugą połowę meczu z kursem 1.81 na Pelicans +0.5 i 1.92 na Kings -0.5.

Jak typować mecz New Orleans Pelicans – Sacramento Kings?

Porównując poprzednie wyniki i informacje o obu drużynach, zakłady na rynku „suma punktów” oraz „zwycięzca meczu” wydają się być najbardziej przewidywalnymi. Bukmacher ETOTO oferuje tutaj kilka interesujących opcji.

Podsumowanie

To spotkanie zapowiada się jako frapująca bitwa na koszykarskim parkiecie. Zarówno Pelicans jak i Kings mają potencjał do zajęcia dominującej pozycji i stworzenia widzom spektakularnego meczu. Ostatecznie, jakkolwiek wynik będzie zależał od dnia, wysiłku i niemożliwej do przewidzenia dynamiki meczu, to dzięki szerokiemu spektrum zakładów dostępnych na platformie ETOTO możemy się spodziewać ekscytującej akcji również poza boiskiem.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.