fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

New York Knicks – Boston Celtics Typy, Kursy, Zakłady 26.10.2023

Wyczekiwane starcie pomiędzy New York Knicks a Boston Celtics jest jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń sezonu NBA. Obie drużyny włożyły niezliczoną ilość pracy, aby dotrzeć do tego punktu, a teraz czeka je zacięta walka na parkiecie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki oraz najlepsze typy bukmacherskie, które mogą pomóc w skutecznym obstawianiu tego meczu.

Analiza drużyn

New York Knicks

New York Knicks w tym sezonie imponują swoją grą, zajmując pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. Ich efektywność w ataku jest nie do podważenia, a ofensywna strategia daje im przewagę w wielu meczach. Drużyna odniosła 47 zwycięstw i 35 porażek w sezonie, a ich ostatnie mecze przyniosły im wynik 5-5. Choć przegrali ostatnie 2 spotkania, są gotowi udowodnić swoją wartość w starciu z Boston Celtics.

Boston Celtics

Boston Celtics to zespół, który również nie może być niedoceniany. Zajmują drugie miejsce w Konferencji Wschodniej i mają na swoim koncie 57 zwycięstw i 25 porażek w sezonie. Ich ostatnie mecze przyniosły im imponujący wynik 8-2, co świadczy o ich wysokiej formie. Wygrali również ostatnie 3 spotkania z rzędu, co z pewnością przyniesie im dodatkowe poczucie pewności siebie przed meczem z New York Knicks.

Statystyki

Rzućmy teraz okiem na kilka statystyk, które mogą pomóc w ocenie potencjalnego wyniku tego starcia. Ostatni mecz New York Knicks zakończył się wynikiem 0-0, podobnie jak ostatni mecz Boston Celtics. Szanse zespołu New York wynoszą 41%, podczas gdy Boston Celtics ma szansę na zwycięstwo wynoszącą 59%. W sezonie New York Knicks odniosło 47 zwycięstw i 35 porażek, podczas gdy Boston Celtics ma na swoim koncie 57 zwycięstw i 25 porażek. Obydwa zespoły napędza seria – New York Knicks przegrało 2 ostatnie mecze, podczas gdy Boston Celtics wygrało 3 ostatnie spotkania. Ostatnie mecze New York Knicks zakończyły się wynikiem 5 zwycięstw i 5 porażek, podczas gdy Boston Celtics ma na swoim koncie 8 zwycięstw i 2 porażki.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę i statystyki obu zespołów, można oczekiwać emocjonującego pojedynku na parkiecie. Przewidujemy, że New York Knicks i Boston Celtics będą prowadzić zaciętą walkę przez cały mecz, starając się zdobyć przewagę już od pierwszej minuty.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Zwycięzca (z dogrywką): New York Knicks: 2.34, Boston Celtics: 1.61
1X2: New York Knicks: 2.49, X: 11.00, Boston Celtics: 1.69
Remis = zwrot: New York Knicks: 2.33, Boston Celtics: 1.58
Zawodnik – suma zbiórek: Jrue Holiday 4+: 1.28, Jrue Holiday 5+: 1.89, Jrue Holiday 6+: 2.02, Jrue Holiday 7+: 2.80, Jrue Holiday 8+: 4.50, Jrue Holiday 9+: 7.80, Jrue Holiday 10+: 15.00
Suma 219.5 (z dogrywką): Poniżej 219.5: 2.48, Powyżej 219.5: 1.55
New York Knicks suma 109.5 pkt. (z dogrywką): Poniżej 109.5 pkt.: 2.13, Powyżej 109.5 pkt.: 1.66

Prognozy i Strategie Zakładów

Świetnym typem w tym meczu może być obstawienie zwycięstwa Boston Celtics z dogrywką, co daje kurs 1.61. Zespół ten wygrał swoje ostatnie 3 mecze i ma lepszy bilans niż New York Knicks w całym sezonie. Ponadto, obstawienie poniżej 219.5 punktów w meczu może być ciekawą opcją, zważywszy na to, że obie drużyny charakteryzują się silną obroną.

Jak Grać?

Aby obstawić te zakłady, możesz skorzystać z oferty bukmachera ETOTO. Przejrzyj listę dostępnych zakładów na ich stronie internetowej i wybierz te, które są zgodne z Twoimi typami bukmacherskimi. Pamiętaj o odpowiedzialnym podejściu do zakładów i obstawiaj tylko środki, na których ci nie zależy.

Podsumowanie

Starcie pomiędzy New York Knicks a Boston Celtics jest jednym z najbardziej oczekiwanych meczów sezonu NBA. Obie drużyny mają swoje mocne strony, a ich statystyki i forma potwierdzają wysoką jakość ich gry. Obstawiając ten mecz, warto zwrócić uwagę na typy bukmacherskie, takie jak zwycięzca z dogrywką czy suma punktów. Pamiętaj, żeby obstawiać u bukmachera ETOTO i czerpać radość z emocjonującej rozgrywki NBA.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.