fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

New York Knicks – San Antonio Spurs Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Nadchodzące starcie pomiędzy New York Knicks i San Antonio Spurs w NBA zapowiada się emocjonująco. Zaplanowane na 09.11, to spotkanie odbędzie się na legendarnej arenie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Obie drużyny prezentują podobne wyniki w sezonie, z bilansem 3-4 w ostatnich meczach. Ten mecz będzie decydować, która z drużyn osiągnie kolejny sukces, a która będzie musiała zmierzyć się z porażką.

Analiza drużyn

New York Knicks

Siedzący w metropolitarnym sercu Nowego Jorku, Knicks mają mocną ekipę która jest dobrze zgraną drużyną. W punktacji lideruje Jalen Brunson, który uzyskuje średnio 22.1 punktów na mecz. Julius Randle jest liderem drużyny w asystach z 4.9 na mecz, a Mitchell Robinson pokazuje swoją siłę pod koszem zatrzymując średnio 12,4 zbiórek na mecz. I co ważniejsze, Knicks mają na swoim koncie 77% szans na wygraną.

San Antonio Spurs

Spurs nie są bez swoich własnych atutów. Victor Wembanyama prowadzi zespół w punktach (średnio 19.4) i blokach (2.6), natomiast Tre Jones widnieje na czele listy asyst z 6.4 na mecz. Mimo wszystko, zdaniem ekspertów mają bony szansy na wygraną -23%.

Statystyki

Jeśli przyjrzeć się bliżej statystykom, możemy zauważyć, że Knicks mają przewagę w sile podkoszowej, uzyskując średnio 50,4 zbiórek na mecz, podczas gdy Spurs tylko 40,7. Spurs jednak mają lepszy wskaźnik w asystach z 29,1 na mecz względem Knicks – 22,1. Równie ważnym jest też procent rzutów za 3 punkty, gdzie Spurs z 35,1% przewyższają Knicks z 33,2%.

New York Knicks – San Antonio Spurs: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Znając obie drużyny i na podstawie analizowanej formy, przewiduję, że to Knicks rozpoczną spotkanie z impetem. Jednak Spurs z pewnością nie będą odpuszczać, co zapowiada interesujące starcie.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Uważam, że najbardziej prawdopodobny wynik to wygrana Knicks, biorąc pod uwagę ich mocną formę i dominację w statystykach.

Prognozy i Strategie Zakładów

EKSPERCI BUKMACHERSKIEJ FIRMY ETOTO PODAJĄ , ŻE OPTYMALNYM ZAKŁADEM BYŁOBY POSTAWIENIE NA WYGRANĄ KNICKS Z DOGRYWKĄ (1.25). W przypadku trudniejszego zakładu, jednym z atrakcyjniejszych jest zakład na 1. połowę z handicapaem alternatywnym -4.5 / +4.5 dla Knicks (1.78)

Jak Typować Mecz New York Knicks – San Antonio Spurs ?

Zasady gry są proste. Dla zainteresowanych, proponuję zakład na zwycięzcę w kwartach lub połowach, a dla ambitniejszych handicap na zwycięzcę.

Podsumowanie

Podsumowując, w meczu New York Knicks kontra San Antonio Spurs, mamy do czynienia z interesującym starciem pełnym emocji. Mimo lekkiej przewagi Knicks, nie jest to rozstrzygnięte i Spurs z pewnością będą chcieli zaskoczyć. Jedno jest pewne, ten mecz będzie miał wszystko, czego kibic może sobie życzyć. Więc proponuję, żebyś wybrał swoją stronę, postawił zakład na ETOTO i cieszył się wysokiej klasy koszykówką.