fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Newcastle – Arsenal Typy, Kursy, Zakłady 04.11.2023

W rozgrywkach Premier League rozegra się kolejne emocjonujące spotkanie. Tym razem drużyny Newcastle i Arsenal zmierzą się ze sobą na boisku. Obydwie ekipy prezentują dobrą formę, co sprawia, że możemy się spodziewać widowiskowego widowiska. W tym artykule przeanalizujemy obie drużyny, przyjrzymy się statystykom, a także przedstawimy typy bukmacherskie dla tego starcia.

Analiza drużyn

Newcastle

Newcastle po raz kolejny udowadnia, że potrafi rywalizować na najwyższym poziomie. Drużyna zajmuje szóste miejsce w tabeli, co jest imponującym wynikiem jak na ten zespół. W dotychczasowych dziesięciu meczach Newcastle wygrało pięć razy, poniosło dwie porażki i zremisowało trzykrotnie. Warto zwrócić uwagę na Wilsona Calluma, który jest najlepszym strzelcem zespołu, zdobywając siedem goli w dziewięciu meczach. Ponadto, Kieran Trippier jest liderem w asystach, mając na swoim koncie sześć przekazanych podań.

Arsenal

Arsenal prezentuje się równie dobrze jak ich dzisiejszy rywal. Drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli, z siedmioma zwycięstwami na koncie. W dotychczasowych dziesięciu meczach Arsenal doznał trzech porażek, ale nie zanotował jeszcze remisu. Edward Nketiah jest najskuteczniejszym zawodnikiem Arsenalu, zdobywając pięć goli w dziesięciu meczach. Natomiast, Bukayo Saka jest liderem w liczbie asyst, mając trzy przekazane podania na koncie.

Statystyki

Przed przystąpieniem do typowania wyników spotkania, warto przyjrzeć się najważniejszym statystykom obu drużyn. Newcastle zdobyło w sumie 26 goli do tej pory, co jest imponującym wynikiem. Z kolei Arsenal ma na koncie 23 strzelone bramki. Jeśli chodzi o bramki stracone, Newcastle wpuściło 11 goli, a Arsenal 8.

Newcastle ma na swoim koncie średnio 6.2 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Arsenal ma nieco mniej – 5.3. Jeśli chodzi o strzały niecelne, Newcastle oddaje średnio 3.7 strzałów, a Arsenal 3.3. Biorąc pod uwagę strzały zablokowane, Newcastle ma na koncie 2.5 bloku, a Arsenal 3.4. Ponadto, w kategorii rzutów rożnych, Newcastle wykonuje średnio 4.7 rzutów, a Arsenal aż 8.2.

Warto też zwrócić uwagę na procent posiadania piłki. Newcastle utrzymuje go na poziomie 55.1%, podczas gdy Arsenal kontroluje grę na poziomie 62.3%. W kwestii kar kartek, Newcastle otrzymało przeciętnie 2.7 żółte kartki na mecz, a Arsenal 1.6.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu drużyn oraz ich statystyki, możemy się spodziewać wyrównanego spotkania. Zarówno Newcastle, jak i Arsenal, posiadają świetnych strzelców w swoich szeregach, co sugeruje, że możemy spodziewać się wielu bramek w tej konfrontacji. Względem liczby oddanych strzałów i rzutów rożnych Arsenal ma przewagę, co może przyczynić się do ich lepszej gry w ofensywie.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy drużyn, statystyk i formy zawodników, najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być zwycięstwo Newcaslte (remis zwracany) lub zwycięstwo Arsenalu (podwójna szansa). W obu przypadkach można liczyć na ciekawe wydarzenia na boisku i emocjonującą rywalizację.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewny wyniku tego meczu, zawsze możesz skorzystać z opcji podwójnej szansy (1X, 12, X2), aby zabezpieczyć swój zakład. Jeśli chcesz postawić zakład na strzelcę bramki, zwróć uwagę na Wilsona Calluma z Newcastle lub Edwarda Nketiaha z Arsenalu, którzy są najlepszymi strzelcami swoich drużyn. Z kolei, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, warto rozważyć postawienie zakładu na handicap azjatycki.

Podsumowanie

Nadchodzące starcie pomiędzy Newcastle i Arsenal zapowiada się niezwykle emocjonująco. Obie drużyny prezentują dobrą formę i mają w swoich szeregach licznych strzelców oraz asystentów. Na podstawie analizy statystyk i formy, można stwierdzić, że jest to spotkanie wyrównane. Oczywiście, wynik meczu zawsze może być zaskoczeniem, dlatego warto skorzystać z oferowanych przez ETOTO kursów i bonusów dla graczy.