fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Newport – Colchester Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

W nadchodzącym meczu pomiędzy Newport County a Colchester United, czeka nas emocjonujący pojedynek na stadionie Rodney Parade. Oba zespoły zagrają przeciwko sobie w ramach rozgrywek League Two, w kolejce 11. Przejrzyjmy informacje o drużynach, statystyki, typy bukmacherskie oraz przewidywany przebieg tego starcia.

Analiza drużyn

Newport County

Newport County, obecnie zajmujący 17. miejsce w tabeli, ma za sobą przeciętny sezon. Z 10 rozegranych meczów, zdołali zdobyć 3 zwycięstwa, ponieśli 2 porażki i zremisowali 5 razy. Ich najlepszym strzelcem jest William Albert Evans, który do tej pory wpisał się na listę strzelców aż 7 razy.

Colchester United

Colchester United również prezentuje się słabo w obecnym sezonie, zajmując 18. miejsce w tabeli. Z 9 rozegranych meczów, zanotowali 3 zwycięstwa, 1 porażkę i 5 remisów. W drużynie Colchester United na czoło wysuwa się Joe Taylor, który wpisał się na listę strzelców 5 razy.

Statystyki

Starając się przeanalizować stan drużyn przed tym spotkaniem, warto przyjrzeć się niektórym statystykom. Do tej pory Newport County zdobył 18 bramek, podczas gdy Colchester United ma na swoim koncie 15 trafień. W kwestii bramek straconych, drużyna Newport County aby 21 razy, natomiast drużyna Colchester United 15 razy.

Statystyki dotyczące celnych strzałów pokazują, że Colchester United ma nieco lepszy wynik, uzyskując średnio 5,4 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Newport County ma 4,2 celnych strzałów. W kategorii rzutów rożnych to Colchester United ma przewagę, wykonując średnio 6,3 rzutów rożnych, podczas gdy Newport County ma ich 3,7.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując stan obu drużyn oraz statystyki, przewidywany przebieg meczu jest dość wyrównany. Biorąc pod uwagę aktualną formę i statystyki, można oczekiwać, że będzie to spotkanie zacięte, w którym obie drużyny będą dążyć do zdobycia zwycięstwa.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Newport County 2.20
– Remis 3.45
– Colchester United 3.00

Prognozy i Strategie Zakładów

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem i chcesz spróbować swoich sił w zakładach na mecz pomiędzy Newport County a Colchester United na ETOTO, oto kilka wskazówek dla Ciebie. Najpierw zarejestruj się na stronie ETOTO i skorzystaj z bonusu powitalnego. Następnie wybierz interesujące Cię zakłady i obstawiaj zgodnie z własnymi przemyśleniami i strategią. Pamiętaj, że zawsze istnieje ryzyko straty, dlatego graj odpowiedzialnie i stawiaj tylko takie kwoty, na które Cię stać.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Newport County a Colchester United przyniesie pewne emocje dla fanów obu drużyn. Patrząc na statystyki i obecną formę, można oczekiwać wyrównanej walki. Ostateczny wynik jest trudny do przewidzenia, dlatego ciekawym rozwiązaniem może być postawienie na zakład podwójnej szansy lub zakład na strzelca bramki. Niezależnie od tego, jakie wybierzesz strategie zakładowe, pamiętaj o odpowiedzialnej grze. Powodzenia!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.