fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Niemcy – Japonia (23.11) MŚ 2022 – Kursy, zakłady i typy bukmacherskie

Niemcy - Japonia typy

Niemcy kontra Japonia typy na pojedynek podczas Mistrzostw Świata w 2022 roku. Czy Niemcy będą kontynuować swoje fantastyczne wyniki na Mistrzostwach Świata? Czy może Japonia pokrzyżuje ich plany i zagra podobnie do ostatnich mistrzostw, kiedy to zachwycali swoją formą?

Niemcy – Japonia Kursy Bukmacherskie

Niemcy - Japonia Kursy Bukmacherskie
Data i godzina spotkania 23.11 14:00
Wygrana Niemiec 1.47
Remis 4.75
Wygrana Japonii 6.75

 

Niemcy – Japonia Typy Bukmacherskie

  • Japonia nie strzeliła bramki tylko w jednym z czterech spotkań na ostatnich Mistrzostwach Świata.
  • Musiala strzelał w swoich ostatnich czterech meczach Bundesligi dla Bayernu Monachium
  • Niemcy wygrali wszystkie 10 meczów kwalifikacyjnych, zdobywając 36 bramek.

Hansi Flick chce zmienić statystykę, która przemawia na jego niekorzyść : żaden niemiecki selekcjoner nie wygrał turnieju otwarcia od 1980 roku. Były trener Bayernu uważa jednak inaczej i sukcesy w klubowej piłce ma zamiar przekuć na sukces z reprezentacją.

NASZ TYP: NIEMCY 3-1

Niemcy – Japonia Analiza

Czy Japonia może stanowić zagrożenie? Japonia wygrała tylko jeden z ostatnich ośmiu meczów na Mistrzostwach Świata, ale nie przeszkodziło im to w dotarciu do ostatniej 16-tki w Rosji. Prowadzili przez dużą część spotkania z Belgią, pokazując, że mogą zaznaczyć swoją obecność na światowej scenie.W końcówce kwalifikacji udało im się wygrać sześć z siedmiu ostatnich spotkań. Do Kataru jadą silniejsi niż cztery lata temu.

Żaden z ostatnich 50 meczów Niemiec na Mistrzostwach Świata nie zakończył się bezbramkowo i jest mało prawdopodobne, aby ten mecz zakończył tę passę. Niemcy przywiozą na turniej szereg wartościowych opcji w ataku, a Jamal Musiala jest kandydatem do zostania zawodnikiem turnieju. W tym sezonie strzelił już dziewięć bramek w Bundeslidze dla Bayernu Monachium.

Drużyna Flicka rozgrzała się przed meczem otwarcia wygrywając 1-0 z Omanem, ale ten mecz nigdy nie był w stanie przetestować ich defensywy. Jednakże są problemy z niemiecką linią obrony, które mogą być problemem w Katarze.

Niemcy nie zdołali zachować czystego konta w żadnym z sześciu spotkań Ligi Narodów, w tym zremisowali 3-3 z Anglią w ostatnim meczu. W ostatnich 10 meczach tylko Oman i Izrael nie zdołały złamać niemieckiej obrony, więc Japonia powinna stanowić zagrożenie.

POLECANE

Banner