fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Niger – Zambia Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

Dziś pragniemy przedstawić Wam ciekawy pojedynek z eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA 2026. W rozgrywkach grupy E zmierzą się zespoły Niger i Zambia. Obie drużyny będą miały za zadanie zdobyć trzy punkty i zbliżyć się do awansu do finałowego turnieju. Dzięki naszej analizie drużyn, zaprezentujemy Wam najważniejsze statystyki oraz typy bukmacherskie, które mogą pomóc w prognozowaniu wyniku tego spotkania.

Analiza drużyn

Niger

Drużyna z Nigru ma za sobą słabą serię wyników. W ostatnim meczu, który odbył się 18 listopada 2023 roku, przegrali z Tanzanią 0:1. Zespół Niger nie ma jeszcze na koncie zwycięstwa w tych eliminacjach, ale będzie dążył do odwrócenia tej sytuacji w nadchodzącym spotkaniu z Zambią. Statystyki pokazują, że w pierwszej połowie meczu Niger zdobywa średnio 0,4 gola, natomiast rywalom pozwalają na zdobycie 0,7 gola. W drugiej połowie prezentują się lepiej w ataku, zdobywając średnio 0,3 gola, i pozwalają na dopuszczenie 0,6 gola przeciwnikom.

Zambia

Zambijska drużyna jest w lepszej formie niż ich przeciwnik. Ostatni mecz, który odbył się 17 listopada 2023 roku, zakończył się zwycięstwem Zambii nad Kongo 4:2. Przez to zwycięstwo zajmują drugie miejsce w tabeli grupy E. Ich atak jest dobrze zorganizowany, zdobywając średnio 0,7 gola w pierwszej i drugiej połowie meczu. Obrona jest ich mocną stroną, ponieważ przeciwnicy zdobywają przeciętnie tylko 0,1 gola w drugiej połowie.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy statystyk zauważamy, że obie drużyny mają zbliżone wyniki. Dotychczas żadna z drużyn nie zanotowała zwycięstwa, mając na koncie po jednym remisie. W pierwszej połowie meczu Niger zdobywa średnio 0,4 gola, a rywalom pozwalają na zdobycie 0,4 gola. Różnica goli między tymi drużynami wynosi -0,3 dla Nigeru i +0,1 dla Zambii. W drugiej połowie Niger zdobywa średnio 0,3 gola, a przeciwnikom pozwala na zdobycie 0,7 gola. Co jednak ważne, Zambii wystarcza jedna bramka, aby odnieść zwycięstwo, gdyż Niger dopuszcza średnio 0,6 gola.

Niger – Zambia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn, można oczekiwać wyrównanej rywalizacji. Niger będzie starał się odbudować pewność siebie po ostatniej przegranej, podczas gdy Zambia będzie dążyć do utrzymania swojej dobrej formy. Spotkanie zapowiada się emocjonująco ze względu na zarówno ofensywne umiejętności Zambii, jak i organizację Nigeru w defensywie.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

W oparciu o analizę statystyk, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo Zambii. Drużyna ta prezentuje się lepiej i ma na koncie zwycięstwo w tych eliminacjach. Dla bardziej konserwatywnych graczy, typ 1X (klub 1 wygrywa lub remis) ma szanse na powodzenie, ponieważ Niger ma możliwość zaskoczenia.

Kolejnym ciekawym typem może być zakład na powyżej 2,5 gola. Statystyki obu drużyn sugerują, że mecz może być ofensywny, a obie drużyny mają zdolność do zdobywania bramek.

Prognozy i strategie zakładów

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto zapoznać się z promocjami bukmacherskimi oferowanymi przez ETOTO. Bonusy powitalne oraz promocje sezonowe mogą znacząco pomóc w zwiększeniu Twoich potencjalnych zysków. Na ETOTO dostępne są także różne rodzaje zakładów, takie jak podwójna szansa czy zakłady na strzelców bramek. Podwójna szansa może być idealna dla tych, którzy nie są pewni wyniku meczu, umożliwiając obstawienie dwóch możliwych scenariuszy (na przykład zwycięstwa jednej z drużyn lub remisu). Zakłady na strzelców bramek są interesujące dla osób, które śledzą formę poszczególnych graczy i wiedzą, którzy z nich mają największe szanse na zdobycie gola.

Jak typować mecz Niger – Zambia?

Grając na ETOTO, warto zwrócić uwagę na handicap azjatycki. Jeśli przewidujesz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Pozwala on na obstawienie zwycięstwa drużyny z mniejszym handicapem lub nawet na remis.

Podsumowanie

W meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata FIFA 2026 drużyny Niger i Zambia spotkają się na boisku, aby walczyć o trzy cenne punkty. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale na podstawie analizy statystyk i formy zespołu, Zambia wydaje się być faworytem tego pojedynku. Niezapomniany mecz, z licznymi bramkami i emocjonującymi akcjami, czeka na fanów piłki nożnej. Korzystając z oferty bukmachera ETOTO, z pewnością będziecie mieli dodatkową dawkę adrenaliny i szansę na ciekawe wygrane! Nie zapomnijcie więc sprawdzić atrakcyjnych kursów dostępnych na ETOTO przed rozpoczęciem tego meczu!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.