fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Norwegia – Hiszpania Typy, Kursy, Zakłady 15.10.2023

W dniu 15 października odbędzie się jedno z najciekawszych spotkań kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Norwegia podejmie w swojej stolicy Osło, potężną drużynę Hiszpanii. Obie drużyny w tej fazie eliminacji spisują się bardzo dobrze, a stawką tego meczu jest przede wszystkim pozycja lidera w grupie A. Nie możemy się tego meczu nie doczekać!

Analiza drużyn

Norwegia

Reprezentacja Norwegii stoi przed szansą stworzenia niespodzianki. Drużyna pokazuje wysoką formę, co pokazują jej ostatnie wyniki oraz statystyki. Zdobyli już pięć zwycięstw i dwa remisy w sześciu spotkaniach grupowych, co plasuje ich na trzecim miejscu w tabeli. Ich największą bronią jest bez wątpienia Erling Haaland, który zdobył już sześć goli, stając się najlepszym strzelcem drużyny. Winnym sukcesów Norwegów jest także dobrze zorganizowana obrona, która nie pozwoliła jeszcze na wiele strat. Norwegia jest solidna w obronie, jednak ich atak może dostarczyć jeszcze większej liczby bramek.

Hiszpania

Hiszpania to drużyna, która jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Znana z pięknego i widowiskowego futbolu, Hiszpania jest w fantastycznej formie, wygrywając trzy z sześciu spotkań i zajmując na razie drugie miejsce w grupie. Ich styl gry opiera się na dominacji piłką i wysokim posiadaniu. Zawodnicy takich kalibrów jak Alvaro Morata są niezwykle groźni dla rywali. Hiszpanie są nie tylko silni w ataku, ale również w defensywie, nie tracąc jeszcze żadnej bramki. Ich największym atutem jest całkowita kontrola nad meczem, co przeważnie przekłada się na końcowy wynik.

Statystyki

Statystyki obu drużyn są bardzo interesujące i dają nam wgląd w ich dotychczasowe występy w fazie grupowej kwalifikacji.

Norwegia:
– Średnio 1.83 gole na mecz
– 8 straconych goli w 6 meczach
– Wysoki wskaźnik celnych strzałów – 5.5 na mecz
– 1.0 żółta kartka na mecz
– Posiadanie piłki na poziomie 59.3%

Hiszpania:
– Średnio 3 gole na mecz
– Tylko 3 stracone gole w 6 meczach
– Wysoki wskaźnik celnych strzałów – 7.4 na mecz
– 1.8 żółta kartka na mecz
– Posiadanie piłki na poziomie 68.0%

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę i statystyki obu drużyn, możemy oczekiwać widowiskowego i zaciętego meczu. Norwegia ma dobrze zorganizowaną obronę i jest w stanie skutecznie przeciwdziałać atakom Hiszpanów. Jednak Hiszpania ma znacznie większą dynamikę i jakość w swojej grze, co sprawia, że są zdecydowanym faworytem. Spodziewamy się wielu goli, ale Hiszpania prawdopodobnie wyjdzie z tego spotkania zwycięsko.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Norwegia 0-2 Hiszpania: Norwegia, mimo dobrej obrony, nie będzie w stanie powstrzymać ataków Hiszpanów.
– Norwegia 1-3 Hiszpania: Hiszpania utrzyma swoją solidność w defensywie i odpowiedzi będzie miała skuteczną ofensywę.

Prognozy i Strategie Zakładów

W tym meczu możemy spodziewać się sporej ilości goli, co może stanowić świetną okazję do obstawienia zakładów na tę opcję u bukmachera ETOTO.

– Over 2.5 bramki w meczu: ETOTO oferuje kurs 1.41 za takie zdarzenie, co wydaje się atrakcyjnym zakładem na ten mecz, biorąc pod uwagę formę obu drużyn i ilość bramek, które zdobywają.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów bukmacherskich, oto kilka podpowiedzi jak obstawiać w tym meczu:

1. Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Na ETOTO kursy dla tej opcji wynoszą odpowiednio: 1.79 dla 1X, 1.30 dla 12 i 1.27 dla X2.

2. Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Na ETOTO, kursy na tego rodzaju zakład wynoszą odpowiednio dla Haalanda Erlinga (NORWEGIA) 2.25 i dla Moraty Alvaro (HISZPANIA) 1.50.

3. Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Na ETOTO kursy dla tej opcji wynoszą odpowiednio: -0.5 dla Norwegii po kursie 2.30 oraz +0.5 dla Hiszpanii po kursie 1.65.

Podsumowanie

Mecz Norwegia – Hiszpania zapowiada się jako jedno z najważniejszych spotkań kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Dwie drużyny w świetnej formie zmierzą się ze sobą o cenne punkty. Hiszpania jest faworytem tego meczu, ale Norwegia będzie walczyć o jak najlepszy wynik. Statystyki obu drużyn wskazują na to, że możemy się spodziewać wielu dynamicznych akcji i bramek. Zakłady bukmacherskie na to spotkanie są niezwykle ciekawe i warto zwrócić uwagę na proponowane kursy przez ETOTO. Czy Norwegia zdoła zaskoczyć Hiszpanię? Przekonamy się już w najbliższą sobotę!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.