fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Norwegia U21 – Irlandia U21 Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się nadchodzącemu meczowi pomiędzy drużynami Norwegia U21 i Irlandia U21. Obie drużyny będą rywalizować w ramach U21 EURO Kwalifikacje Grupa A. Przyjrzymy się bliżej analizie obu drużyn oraz przestawimy najważniejsze statystyki, które mogą wpłynąć na wynik tego meczu. Ponadto, przedstawimy również typy bukmacherskie, uwzględniając aktualne kursy dostępne na ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Norwegii U21

Drużyna Norwegia U21 prezentuje się bardzo dobrze w ostatnich meczach. Ich forma jest na wysokim poziomie, co pokazują ich ostatnie wyniki. W ich ostatnim meczu, który odbył się 17 października 2023 roku, zdołali pokonać drużynę Włochy 2:0. Ta wygrana na pewno podniosła morale zespołu i dodatkowo zwiększyła oczekiwania przed nadchodzącym meczem z Irlandią U21.

Reprezentacja Irlandii U21

Irlandia U21 również prezentuje się stabilnie w ostatnich meczach. Ostatnie zwycięstwo nad Łotwą 2:1 pokazuje, że mają dobrą formę. Mimo że nie są jednym z faworytów grupy, nie można ich lekceważyć. Ich determinacja i gotowość do walki mogą sprawić, że będą groźnym przeciwnikiem dla Norwegii U21.

Statystyki przedmeczowe

Oto kilka kluczowych statystyk, które mogą wpłynąć na wynik meczu:

 • Ilość meczów: Norwegia U21 – 2, Irlandia U21 – 3
 • Pozycja w tabeli: Norwegia U21 – 2, Irlandia U21 – 3
 • Zwycięstwa: Norwegia U21 – 2, Irlandia U21 – 2
 • Porażki: Norwegia U21 – 2, Irlandia U21 – 0
 • Remisy: Norwegia U21 – 2, Irlandia U21 – 1
 • Gole zdobyte – Norwegia: 14
 • Gole zdobyte- Irlandia: 8
 • Gole stracone – Norwegia: 2
 • Gole stracone – Irlandia: 3

Statystyki sugerują, że Norwegia U21 ma przewagę pod względem zdobytych bramek i ilości porażek. Ich atak jest skuteczny, co w połączeniu z niską liczbą goli straconych, czyni ich groźnym zespołem dla Irlandii U21. Irlandia jednak nie powinna być lekceważona, ponieważ ich stabilność i zdolność do walki mogą sprawić, że ta rywalizacja będzie bardzo wyrównana.

Norwegia U21 – Irlandia U21: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Oczekujemy wyrównanego meczu pomiędzy Norwegią U21 a Irlandią U21. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do zwycięstwa. Jednak patrząc na obecną formę drużyny Norwegia U21 i wyniki ich ostatnich meczów, wydaje się, że mają przewagę.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Po analizie kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, przedstawiamy najbardziej prawdopodobne wyniki:

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.86.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę drużyny Norwegia U21. Kurs na to zdarzenie wynosi 3.75.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.02.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, istnieje kilka opcji, które mogą być interesujące:

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kurs na wynik 1X wynosi 1.25, na wynik 12 wynosi 1.27, a na wynik X2 wynosi 1.86.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawić, że konkretny zawodnik strzeli gola w trakcie meczu.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawić, że ta drużyna pokona przeciwnika z dyszą bramkową.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Norwegią U21 a Irlandią U21 zapowiada się bardzo interesująco. Obie drużyny prezentują dobrą formę i będą dążyć do zwycięstwa. Na podstawie analizy statystyk oraz kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, można przewidzieć, że Norwegia U21 ma przewagę nad Irlandią U21. Jednak w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć, dlatego warto być czujnym i zwracać uwagę na potencjalne niespodzianki.