fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Obstawianie i gry komputerowe? Zapraszamy do E-grania w ETOTO

E-sport staje się coraz bardziej popularny, turnieje przyciągają ogromne ilości widzów na żywo oraz przed ekranami. W ETOTO masz możliwość obstawić wynik potyczek drużyn e-sportowych. Wiesz kto sobie lepiej poradzi na mapie w Counter Strike, czy szybciej zniszczy Nexusa na mapie League of Legends? Promocja E-granie jest dla Ciebie!

Esport: zakłady i promocje

Pierwszy warunek, jaki musisz spełnić, to aktywnego konta u legalnego bukmachera ETOTO. Potem już tylko prościej. Kiedy zapowiada się turniej e-sportowy, w którym czujesz się mocny i wiesz na kogo postawić, wtedy zapisujesz się do promocji E-Granie i zaczynasz zabawę.

Co zrobić, aby kupon kwalifikował się do promocji?

Po zapisaniu się do promocji dotyczącej esportu i zakładów: Każdy zakład postawiony na wydarzenia e-sportowe, minimalna stawka kuponu to 50 złotych. A wydarzenia na kuponie muszą być po minimalnym kursie 1,02 (zakład i wydarzenia). Można zagrać zakład pojedynczy, jak również obstawić cały turniej.

Co zyskacie z promocji E-granie w obstawianiu esportu?

Jeśli Wasz kupon będzie zrealizowany, gratulujemy Wam wygranej. Możecie ją wypłacić. Jednak kiedy okaże się że Wasza ulubiona drużyna popsuła Wam kupon bo obrała złą taktykę na rywala albo niespodziewanie rywal zaatakował ze swojego „lejna”, otrzymacie prezent od ETOTO. Po rozliczeniu przegranego kuponu, na waszym koncie pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a bonus zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta! Dostaniesz zwrot 50% stawki do max 40 zł i możesz grać dalej za środki bonusowe. Jeśli chcesz zyskać więcej bonusów, to zapoznaj się z naszym działem promocje w ETOTO!

Promocja na obstawianie gier komputerowych była aktywna do 31.12.2019