fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans Typy, Kursy, Zakłady 02.11.2023

Prezentujemy analizę meczu Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans w National Basketball Association (NBA). Starcie zapowiadane jest na drugiego listopada, a odbyć się będzie na Paycom Center, w Oklahoma City. Pisząc ten artykuł mamy na celu przybliżyć aktualną sytuację obu zespołów i podpowiedzieć, jak mogą wyglądać skuteczne strategie zakładów na stronie ETOTO.

Analiza drużyn

Oklahoma City Thunder

Zespół Oklahoma City Thunder w ostatnich 4 meczach potrafił wygrać 3 razy, przy tylko jednej porażce. W szczególności wyróżniamy występy Shai Gilgeous-Alexander, który zdobywa średnio 26 punktów, ma 6.3 asyst i 2.5 przechwytów na mecz. Jest zdecydowanym liderem drużyny, a do tego dołącza swoje umiejętności zbiórkowe – 7.3 na mecz. Przy korzystnych statystykach bloków (7.0) i skuteczności rzutów (48.5% RZZG, 81.9% RZWN, 40.5% 3PN) drużyna ma przewagę i Lee bukmacher ETOTO ceni szanse Thunder na zwycięstwo wyżej.

New Orleans Pelicans

Drużyna New Orleans Pelicans, mimo że ma na swoim koncie dwie wygrane i jedną przegraną w ostatnich trzech spotkaniach, to idzie do meczu jako outsider. Najjaśniejszą gwiazdą drużyny jest Brandon Ingram ze średnią 22.5 punktu na mecz, ale coraz bardziej zapada w pamięć CJ McCollum z 6.0 przechwytów na mecz. Warto także zwrócić uwagę na strzał za trzy punkty (31.7% skuteczność), co w ostatnich meczach było jednym z kluczy do zwycięstw Pelicans.

Statystyki

Mimo iż drużyna Thunder wydaje się być bardziej ryzykowna w zwycięstwach, to wykorzystuje swój potencjał bardzo skutecznie. Mają więcej strat (14.3) w porównaniu do Pelicans (15.0) i mniej fauli personalnych (17.3 w porównaniu do 20.3 w przypadku Pelikans). Ponadto, zespół Oklahoma ma ciut lepsze statystyki zbiórek (40.8 do 44.7) i asyst (23.8 do 21.7). Jednakże, New Orleans ma nieco lepsze statystyki kradzieży (8.0 do 7.8) i bloków (4.3 do 7.0).

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Mając na uwadze dynamikę gry obu drużyn, prawdopodobny jest wyrównany mecz, decydujące o zwycięstwie mogą być indywidualne akcje kluczowych graczy.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Po uwzględnieniu dostępnych kursów na stronie ETOTO, widzimy, że najbardziej prawdopodobne wyniki to zwycięstwo Oklahoma City Thunder zarówno z dogrywką (1.62) lub bez (1.69).

Prognozy i Strategie Zakładów

Jedną z ciekawych strategii jest obstawienie zakładu „Kto pierwszy 30 punktów” na Oklahoma City Thunder z kursem 1.72. Inny dobry zakład, to „suma punktów” Pelicans powyżej 111 z kursem 1.94.

Jak Grać?

Odradzamy obstawianie remisu w meczu, mimo wysokiego kursu (13.00), jest to mało prawdopodobny scenariusz. Sugerujemy skupić się na indywidualnych akcjach graczy, jak na przykład zakład na sumę zbiórek Luguentz Dort (4+ z kursem 1.30) lub statystykach dotyczących punktów.

Podsumowanie

Mimo, że New Orleans Pelicans są drużyną, która potrafi niespodziewanie wywracać sytuacje w meczach, to Oklahoma City Thunder powinny kontynuować swoje zwycięska pasmo. Co równie ważne, przy stronie zakładów ETOTO jest wiele możliwości do sprawdzenia, które statystyki i wyniki są najbardziej prawdopodobne. Zachęcamy do ostrożnego rozważenia wszystkich opcji i zrobienia przemyślanego zakładu.