fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orlando Magic – Toronto Raptors Typy, Kursy, Zakłady 22.11.2023

Przed nami kolejne emocjonujące starcie ligi NBA. Na parkiecie Amway Center w Orlando, skrzyżują ze sobą kije drużyny Orlando Magic i Toronto Raptors. Z jednej strony mamy Orlando Magic, które jest w doskonałej formie, z 8 zwycięstwami i tylko 5 porażkami. Z drugiej strony, po drugiej stronie parkietu zobaczymy Toronto Raptors, z aktualnym bilansem 6-7. Drużyny te znane są z zaciętych pojedynków, a ten z pewnością nie będzie wyjątkiem. Zanim jednak wyruszymy do analizy tych zespołów, warto zaznajomić się z kursami bukmacherskimi na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Orlando Magic

Orlando Magic to drużyna o ogromnym potencjale. Paolo Banchero jest najważniejszą postacią dla Orlando, prowadzi zespół zarówno w punktach (średnia 18.7 na mecz), jak i asystach (średnia 4.5 na mecz). Wendell Carter Jr., z kolei, dostarcza moc na tablicach ze średnią 8.6 zbiórek na mecz. Orlando jest silne w blokach na mecz, dzięki wsparciu takich graczy jak Goga Bitadze.

Toronto Raptors

Toronto Raptors, mające w swoich szeregach gracza takiego jak Scottie Barnes, który prowadzi drużynę w punktach (średnia 20.1 na mecz), zbiórkach (średnia 8.9 na mecz) oraz blokach, jest zespołem wymagającym i skutecznym. Dennis Schroder z 7.3 asyst za mecz, jest silnym wsparciem dla drużyny.

Statystyki przedmeczowe

Przeanalizowanie statystyk obu drużyn pozwala na zrozumienie, jak one działają. Orlando Magic posiada lepsze statystyki kradzieży i bloków na mecz, co może wpływać na wynik końcowy. Toronto Raptors z kolei, zdobywają więcej zbiórek i asyst. Można zauważyć,, że Toronto ma minimalnie lepszy procent trafień do kosza oraz trochę gorszy procent trafień za trzy punkty.

Orlando Magic – Toronto Raptors: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie do tej pory analizowanych danych, należy spodziewać się zaciętego pojedynku. Mecz przebiegać będzie pod dyktando zespołu Orlando Magic, które jest w dobrej formie i gra na własnym terenie.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według danych bukmacherskich ETOTO, faworytem jest drużyna Orlando Magic z kursem 1.72. Jeżeli jednak wierzysz w zaskakujący wynik, zakład na zwycięstwo Toronto Raptors z kursem 2.13 może okazać się atrakcyjny.

Prognozy i strategie zakładów

Niewykluczone, że Orlando Magic wygra mecz z handicapem -6, z kursem 2.65. Gorąco polecamy typy NBA na zdobycze punktowe poszczególnych zawodników, takich jak Paolo Banchero czy Scottie Barnes.

Jak typować Orlando Magic – Toronto Raptors?

W grze na mecz NBA na platformie ETOTO, możemy obstawić zwycięzcę meczu, handicap, najbliższe kwarty i połowy, a także sumę punktów. Zawarte w ofercie ETOTO zakłady na zwycięzcę meczu z dogrywką oraz zakłady w formule 1X2 zapewniają wiele możliwości.

Podsumowanie

We wtorek wieczorem, na parkiecie Amway Center, obserwować będziemy mecz pełen emocji i zaciętej walki. Zarówno Orlando Magic, jak i Toronto Raptors to drużyny z wielkim potencjałem. Niezależnie od wyniku, zapewniają ole! Najważniejsza w tym wszystkim jest jednak dobra zabawa i sportowe emocje. Sprawdź na ETOTO najlepsze typy i ciesz się meczem!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.