fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orlen Wisła Płock – FC Barcelona: gdzie oglądać transmisję?

Wielkie emocje w piłce ręcznej: Orlen Wisła Płock kontra FC Barcelona w Lidze Mistrzów!

W czwartek, 16 listopada, o godzinie 20:45, kibice piłki ręcznej będą świadkami fascynującego starcia w Lidze Mistrzów mężczyzn, gdzie polski zespół Orlen Wisła Płock podejmie na swoim terenie słynną FC Barcelonę. Mecz, który obiecuje być pełen dramatyzmu i emocji, można oglądać na żywo na kanale Eurosport 1 oraz w serwisie Player, gwarantującym dostęp do streamu online.

Orlen Wisła Płock, po niedawnym zwycięstwie nad Celje, staje przed szansą sprawienia kolejnej niespodzianki. Tym razem przeciwnikiem jest potężna drużyna FC Barcelony, która znana jest ze swojej dominacji w Lidze Mistrzów. Pomimo zajmowania przedostatniego miejsca w grupie, Wisła pokazuje, że nie boi się wyzwań i gotowa jest na zaciętą rywalizację z jednym z faworytów rozgrywek.

Kiedy i o której mecz Wisła Płock – FC Barcelona?

Transmisja meczu rozpocznie się o 20:45 na Eurosporcie 1, z komentarzem Piotra Karpińskiego i Krzysztofa Bandycha. Doświadczeni reporterzy, Iwona Niedźwiedź i Michał Zołoteńko, będą relacjonować wydarzenia bezpośrednio z hali w Płocku.

Dla miłośników piłki ręcznej, ten mecz to okazja do śledzenia najwyższego poziomu sportowego. FC Barcelona, z historią nieprzerwanych sukcesów od sezonu 2018/19, z pewnością przyniesie na parkiet swoje najlepsze umiejętności. Jednak Orlen Wisła Płock, z determinacją i wsparciem kibiców, może sprawić niespodziankę i pokazać siłę polskiej drużyny.

Gdzie obejrzeć transmisję meczu Wisła Płock – FC Barcelona?

Dla tych, którzy chcą śledzić każdy moment tego emocjonującego spotkania, Eurosport 1 i Eurosport Extra w serwisie Player to najlepszy wybór. Oprócz transmisji na żywo, serwis oferuje również bogaty wybór materiałów VOD i szerokie archiwum sportowe, umożliwiając fanom zgłębienie historii i sukcesów obu drużyn.

Zapraszamy do włączenia Eurosportu 1 w czwartek wieczorem i dołączenia do emocji, jakie niesie ze sobą mecz Orlen Wisła Płock kontra FC Barcelona w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych!