fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Osasuna – Girona Typy, Kursy, Zakłady 04.11.2023

W kolejce 12 rozgrywek LaLiga spotkają się dzisiaj drużyny Osasuna i Girona. Mecz odbędzie się na Estadio El Sadar, w Pamplonie, Hiszpania. Zarówno Osasuna, jak i Girona mają swoje cele w tej potyczce i mocno będą walczyć o zwycięstwo. Przyjrzyjmy się bliżej tym drużynom, ich formie, statystykom oraz typom bukmacherskim na ten mecz.

Analiza drużyn

Osasuna

Drużyna Osasuna obecnie zajmuje 11. miejsce w tabeli LaLiga. W poprzednich 11 meczach zdołali wygrać 4 razy, zremisować 6 razy i przegrać tylko raz. Ich najlepszym strzelcem jest Budimir Ante z 4 bramkami na koncie. W ostatnim meczu Osasuna pokonała Realk Betis 2:1, co odzwierciedla ich stabilną formę.

Girona

Girona to drużyna, która prezentuje się znacznie lepiej w ligowej tabeli, zajmując 2. miejsce. W poprzednich 11 meczach odnieśli 9 zwycięstw, zremisowali 1 raz i przegrali tylko raz. Artem Dowbyk jest ich najskuteczniejszym strzelcem, zdobywając 5 goli. Niestety, ich forma nie jest ostatnio najlepsza, ponieważ przegrali swój najnowszy mecz przeciwko San Roque.

Statystyki

Ważnymi statystykami do uwzględnienia przed tym meczem są liczba goli strzelonych i straconych, a także liczba celnych strzałów i posiadanie piłki.

Osasuna zdobyła 12 bramek w dotychczasowych meczach oraz straciła 16 bramek. Ich średnio celnych strzałów wynosi 3.5 na mecz, a ilość strzałów niecelnych to 4.5. Z kolei Girona zdobyła aż 25 bramek i straciła 13. Mają średnio 5.3 celnych strzałów na mecz, a ilość strzałów niecelnych wynosi 5.

Warto również zauważyć, że Girona jest lepsza w posiadaniu piłki, z wynikiem 58.3% w porównaniu do 47.7% Osasuny.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Girona jest faworytem tego spotkania, mając na uwadze ich aktualną pozycję w tabeli i formę. Jednak Osasuna ma stabilną formę i nie z łatwością odda pole rywalom. Przewiduje się zacięte starcie, w którym obie drużyny będą starły się o zwycięstwo.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Zakładając, że Osasuna gra na swoim stadionie, mają szansę na pozytywny rezultat.
– Klub 2 +0.50 (AH) – Ta opcja zyskuje na popularności, biorąc pod uwagę formę Girony i ich znakomite wyniki w ostatnich meczach.
– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Zarówno Osasuna, jak i Girona mają napastników, którzy potrafią skutecznie strzelać gole.

Prognozy i strategie zakładów

– Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Pozwoli Ci to obstawić więcej niż jeden wynik i zminimalizować ryzyko straty.
– Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W tym przypadku, można rozważyć postawienie na Budimir Ante z Osasuny lub Artema Dowbyka z Girony.
– Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawić tak, aby jedna z drużyn zaczynała mecz z przewagą bramkową.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Osasuną a Gironą zapowiada się interesująco. Obie drużyny mają swoje cele i mocno będą walczyć o zwycięstwo. Girona jest faworytem tego spotkania, ale Osasuna ma swoje atuty i nie można jej lekceważyć. Statystyki sugerują, że może to być mecz z kilkoma golami. Przysięgam, że nie będzie brakowało emocji na Estadio El Sadar!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.