fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Osasuna – Las Palmas Typy, Kursy, Zakłady 11.11.2023

W najbliższym czasie odbędzie się emocjonujące spotkanie w ramach LaLiga, gdzie zagrają drużyny Osasuna i Las Palmas. Obie ekipy będą dążyć do zdobycia cennych punktów, aby umocnić swoje pozycje w tabeli. Ciekawostką jest fakt, że Osasuna znajduje się na 12. miejscu, podczas gdy Las Palmas jest obecnie na 10. pozycji. Ich wcześniejsza forma oraz statystyki meczów są bardzo interesujące, co sprawia, że to spotkanie będzie niezwykle pasjonujące. Przedstawiamy szczegółową analizę obu drużyn, statystyki oraz nasze typy bukmacherskie, uwzględniając atrakcyjne kursy dostępne na ETOTO.

Analiza drużyn

Osasuna

Osasuna do tej pory rozegrała 12 spotkań w sezonie LaLiga. Zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli, z 4 zwycięstwami, 1 porażką i 7 remisami na koncie. Ich atutem jest skuteczny napastnik Budimir Ante, który zdobył już 6 goli w 12 meczach. Zawodnik ten może sprawić wiele problemów obronie przeciwnika. Ponadto, Johan Mojica wyróżnia się jako zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie. Choć forma zespołu jest obecnie słaba, to Osasuna z pewnością będzie dążyć do poprawy, zwłaszcza po ostatniej porażce z Gironą.

Las Palmas

Las Palmas również jest zespołem, który ma szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Obecnie zajmują 10. pozycję w tabeli, z 5 zwycięstwami, 2 porażkami i 5 remisami w 12 meczach. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Viera Jonathan, który zdobył 2 gole w 9 meczach. Ważnym czynnikiem jest również dobra forma drużyny, którą potwierdziła ostatnia wygrana z Atletico Madryt. Moleiro Alberto jest zawodnikiem z największą liczbą asyst w zespole, co czyni go niebezpiecznym dla obrony przeciwnika.

Osasuna – Las Palmas: Statystyki Przedmeczowe

Analizując statystyki obu drużyn możemy wyciągnąć ciekawe wnioski. Osasuna zdobyła do tej pory 14 goli, podczas gdy Las Palmas ma na swoim koncie 10 trafień. Z drugiej strony, Osasuna pozwoliła na 20 goli, co jest nieco zaskakujące, podczas gdy Las Palmas traciło 11 bramek. Strzały celne i niecelne są na podobnym poziomie, jednak Las Palmas ma minimalną przewagę pod względem posiadania piłki. Warto również wspomnieć o żółtych kartkach, gdzie Osasuna zbiera nieco więcej kartek niż rywale.

Osasuna – Las Palmas: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Spodziewamy się, że mecz pomiędzy Osasuną a Las Palmas będzie niezwykle wyrównany. Oba zespoły mają swoje zalety i mogą zapewnić nam widowisko pełne emocji. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, forma Las Palmas jest nieco lepsza, co może wpłynąć na ich pewność siebie w tym spotkaniu. Spodziewamy się wyrównanego meczu, w którym obie drużyny będą dążyć do wygranej.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki i formę drużyn.
  • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę Las Palmas i przewagę, jaką mają w tabeli.
  • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami, dlatego warto postawić na tę opcję.

Prognozy i Strategie Zakładów

  • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje ona większe szanse na wygraną, gdyż zakład zostaje rozliczony jako wygrany, jeśli drużyna wygra lub zremisuje.
  • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Budimir Ante z Osasuny i Viera Jonathan z Las Palmas są jednymi z najlepszych strzelców w swoich drużynach.
  • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Pozwala on równoważyć szanse i dostosowywać kursy, co daje większą elastyczność przy stawianiu zakładów.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Osasuną a Las Palmas zapowiada się bardzo interesująco. Obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów, aby umocnić swoje pozycje w tabeli. Analizując statystyki i formę obu zespołów, można stwierdzić, że będzie to wyrównane spotkanie. Nasze typy bukmacherskie to: Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany), Klub 2 +0.50 (AH) oraz Powyżej 2.5 Gola. Pamiętaj, że kursy dostępne na ETOTO są bardzo atrakcyjne i mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Niezależnie od wyniku, spodziewamy się widowiska pełnego emocji na Estadio El Sadar w Pamplonie.