fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paragwaj – Kolumbia Typy, Kursy, Zakłady 22.11.2023

W nadchodzącym spotkaniu kwalifikacji do Mistrzostw Świata w regionie CONMEBOL, Paragwaj zmierzy się z Kolumbią. Ta emocjonująca konfrontacja odbędzie się w Estadio Defensores del Chaco w Asuncion. Obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów, które pozwolą im awansować w tabeli. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom i analizujmy kluczowe statystyki przed tym ważnym spotkaniem.

Analiza drużyn

Paragwaj – reprezentacja

Paragwaj, aktualnie zajmujący pierwsze miejsce w tabeli, do tej pory zaprezentował niezłe wyniki w tych eliminacjach. Pomimo tego, ich forma w ostatnim czasie jest nieco słaba. W ich ostatnim meczu, który odbył się 17 listopada przeciwko Chile, zakończył się wynikiem bezbramkowym 0:0. Paragwajczycy muszą poprawić swoją skuteczność w ataku i skoncentrować się na wykorzystywaniu szans, aby zdobyć cenne gole. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Antonio Sanabria, który zdobył 1 gola w 3 meczach. Ponadto, Robert Rojas jest kluczowym zawodnikiem w rozdawaniu asyst, a do tej pory zanotował 0 asyst w jednym spotkaniu.

Reprezentacja Kolumbii

Kolumbia zajmuje piąte miejsce w tabeli eliminacji i prezentuje stosunkowo stabilną formę. W ich ostatnim starciu, 17 listopada, pokonali Brazylię 2:1. Ta zwycięska gra na pewno pozwoli im na wejście w ten mecz z dodatkowym zaufaniem. Ich najlepszym strzelcem jest Luis Diaz, który do tej pory zdobył 2 gole w 5 meczach. Natomiast Davinson Sanchez jest liderem podań asystujących w drużynie, mając na swoim koncie 2 asysty.

Statystyki przedmeczowe

Jest kilka kluczowych statystyk, które warto uwzględnić przed tym meczem. Paragwaj zdobył łącznie 1 gola w tych eliminacjach, podczas gdy Kolumbia miała ich już 5. Możemy zatem przypuszczać, że Kolumbia będzie miała przewagę w ofensywie. Jeśli chodzi o obronę, Paragwaj stracił 2 gole, podczas gdy Kolumbia do tej pory wydaje się być bardziej narażona, tracąc 3 gole. Warto również zauważyć, że Kolumbia ma lepsze statystyki celnych strzałów, strzałów niecelnych, rzutów rożnych i posiadanie piłki. Oba zespoły otrzymały tę samą liczbę żółtych kartek (2.2), a Paragwaj został ukarany jedną czerwoną kartką, podczas gdy Kolumbia nie miała żadnej.

Paragwaj – Kolumbia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz ich statystyki, można oczekiwać ofensywnego meczu. Zarówno Paragwaj, jak i Kolumbia mają zdolność do strzelania bramek, ale także pozostawiania przeciwników oddalone od swojej bramki. Przewiduje się, że będą starali się kontrolować grę i wykorzystywać okazje do zdobycia goli. To spotkanie zapowiada się jako równa walka, w której obie drużyny będą starały się zdobyć zwycięstwo.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Bukmacher ETOTO oferuje kurs 3.35 na zwycięstwo Paragwaju. Właśnie ta opcja jest uważana za najbardziej prawdopodobną przez wielu typerów. Pomimo słabej formy, drużyna Paragwaju ma na swoim koncie więcej zwycięstw w tych eliminacjach.
  • Klub 2 +0.50 (AH): Handicap Azjatycki +0.50 na Kolumbię ma kurs 2.25. Ten typ zdobywa popularność, biorąc pod uwagę stabilną formę Kolumbii i ich zdolność do zdobywania goli.
  • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że można się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 2.44 na powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu.

Prognozy i strategie zakładów

  • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. W tym przypadku, kurs na 1X wynosi 1.60, na 12 – 1.36, a na X2 – 1.32.
  • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Antonio Sanabria z Paragwaju oraz Luis Diaz z Kolumbii mają już swoje bramki w tych eliminacjach.
  • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Skonsultuj się z kursami dostępnymi na ETOTO, aby upewnić się, że są atrakcyjne.

Podsumowanie

Paragwaj i Kolumbia stoją przed ważnym spotkaniem w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do zwycięstwa. Na podstawie dotychczasowych wyników, statystyk i formy drużyn, można przewidywać emocjonujący i wyrównany mecz. Niezależnie od wyniku, fani piłki nożnej na pewno będą mieli dużo do oglądania. Przedstawione powyżej typy bukmacherskie opierają się na dostępnych kursach na ETOTO i mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji dotyczących zakładów. Ważne jest jednak pamiętać, że sportowe zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem, dlatego należy działać odpowiedzialnie i grać z umiarem.