fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patryk Chrobak kontra Miłosz Melchert na gali KSW 84

Poznaliśmy walkę otwarcia lipcowej gali KSW 84 w Gdyni. Rękawice w okrągłej klatce skrzyżują ze sobą dwaj młodzi zawodnicy, którzy są na początku swojej drogi w MMA. 23-letni Patryk Chrobak podejmie się rywalizacji ze swoim równolatkiem, Miłoszem Melchertem. Pojedynek odbędzie się w wadze koguciej. KSW 84 odbędzie się 15 lipca w gdyńskiej Polsat Arenie.

Szczegóły walki

Obaj zawodnicy nie mają na koncie zbyt wiele pojedynków. Chrobak stoczył w karierze dotychczas sześć zawodowych pojedynków. Legitymuje się bilansem 3 wygranych oraz 3 porażek. Niestety dla niego nie udało mu się wygrać żadnego starcia w organizacji KSW. Dotychczas mierzył się on z Pawłem Polityło oraz Kamilem Szkaradkiem. Z tym pierwszym poległ decyzją sędziów, z drugim odklepał duszenie zza pleców już w pierwszej rundzie.

Patryk Chrobak

Ze względu na słabe wejście do KSW nadchodzący pojedynek będzie dla Chrobaka prawdopodobnie ostatnią szansą aby utrzymać się w KSW. W przypadku porażki należy spodziewać się, że będzie on zmuszony odbudować się w innych organizacjach.

Miłosz Melchert

Jego rywalem będzie Miłosz Melchert. Reprezentant MMAtaleo Słupsk stoczył dotychczas trzy walki w zawodowej karierze. Po dwóch wygranych na innych polskich galach otrzymał szansę występu w KSW. Zmierzył się on z Carlem McNallym. Irlandczyk bardzo łatwo poradził sobie z Polakiem poddając go już w pierwszej rundzie ich pojedynku.

POLECANE

Banner