fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pena Deportiva – Valladolid Typy, Kursy, Zakłady 01.11.2023

Wstęp

W kolejnym spotkaniu Pucharu Króla mamy okazję zobaczyć zmagania pomiędzy drużynami Pena Deportiva i Valladolid. Obie ekipy w ostatnim czasie prezentują stabilną formę, co zapowiada emocjonujące widowisko na boisku. Przeanalizujmy dokładnie obie drużyny oraz przyjrzyjmy się statystykom i typom bukmacherskim, aby pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej zakładów na to starcie.

Analiza drużyn

Pena Deportiva, drużyna z najniższej ligi hiszpańskiej, ma trudne zadanie przed sobą, zmierza do wyeliminowania Valladolid – solidnego zespołu z wyższej ligi. Mimo tego, w ostatnim czasie Pena Deportiva prezentuje się naprawdę dobrze. Ich forma jest stabilna, a gracze są pełni determinacji, aby zdobyć kolejne zwycięstwo i przenieść się do kolejnej rundy Pucharu Króla. Z pewnością nie będą się łatwo poddawać i postarają się odwrócić losy tego starcia na swoją korzyść.

Valladolid, ekipa z Segunda División, przystępuje do tej rywalizacji jako faworyt. Mimo że w ostatnim meczu doznali sromotnej porażki z Eibarem, ich ogólna forma nadal jest stabilna. Valladolid ma zespół pełen doświadczonych graczy i trenera, którzy z pewnością podejdą do tego meczu z determinacją i chęcią zwycięstwa. Czy zdołają utrzymać się na straconej pozycji i awansować do kolejnej rundy?

Statystyki

Przyjrzyjmy się teraz kilku istotnym statystykom, które mogą pomóc nam zrozumieć siłę obu drużyn przed tym spotkaniem. W pierwszej połowie sezonu Pena Deportiva zdobywa średnio 0.7 gola, podczas gdy Valladolid jest nieco słabszy, zdobywając średnio 0.6 gola. W tej samej kategorii gole dopuszczane, Pena Deportiva traci średnio 0.6 gola, podczas gdy Valladolid traci średnio 0.5 gola.

Jeśli spojrzymy na różnicę bramek, w pierwszej połowie Pena Deportiva ma +0.1, a Valladolid również +0.1. Jeśli chodzi o drugą połowę, oba zespoły zdobywają średnio 0.7 gola, podczas gdy zarówno Pena Deportiva, jak i Valladolid tracą średnio 0.7 gola.

Te statystyki wskazują na to, że mamy do czynienia z dwoma równorzędnymi zespołami, które mają podobne wyniki jeśli chodzi o zdobywanie i tracenie goli. To starcie może się więc zakończyć remisem lub zwycięstwem jednej z drużyn jedną bramką różnicy.

Typy Bukmacherskie

Przyszedł czas na typy bukmacherskie. Przyjrzyjmy się dokładniej temu, jakie kursy oferuje bukmacher ETOTO na to spotkanie.

Reprezentanci ETOTO widzą Valladolid jako zdecydowanego faworyta tego meczu. Kurs na zwycięstwo Valladolid wynosi 1.54, co wskazuje na duże prawdopodobieństwo odniesienia przez nich zwycięstwa. Jeśli szukasz kursu o wyższym ryzyku, ale również o wysokiej wygranej, Pena Deportiva oferuje kurs 6.40 na swoje zwycięstwo. Co ciekawe, kurs na remis to 3.91.

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę obecne formy obu drużyn, można spodziewać się wyrównanej rywalizacji na boisku. Statystyki wskazują na niewielką różnicę między tymi drużynami, szczególnie jeśli chodzi o liczbę zdobytych i straconych goli.

Prognozujemy, że to będzie jedno z tych spotkań, w którym obie drużyny będą starały się kontrolować grę i nie popełniać błędów. Wynik może być nieznaczny, z jedną bramką różnicy dla jednej z drużyn.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie naszej analizy statystyk i obecnej formy zespołów, można wyróżnić kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego spotkania:

– Zwycięstwo Valladolid 1-0: kurs 7.65
– Remis 1-1: kurs 6.40
– Zwycięstwo Pena Deportiva 2-1: kurs 13.20

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli szukasz bardziej ryzykownych typów, warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych opcji. Na podstawie statystyk, można przypuszczać, że obie drużyny zdobędą gole w drugiej połowie. Wybierając taką opcję, możemy skorzystać z kursu 2.40 oferowanego przez ETOTO.

Inną opcją może być handicap azjatycki. Przy tej opcji dana drużyna otrzymuje dodatkową przewagę lub ujemne punkty w celu zrównoważenia szans obu drużyn. Biorąc pod uwagę lepszą pozycję Valladolid jako faworyta, handicap azjatycki +0.5 dla Pena Deportiva może być atrakcyjną ofertą z kursami 1.84.

Jak Grać?

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego spotkania, warto rozważyć opcję podwójnej szansy. Dzięki temu typowi możemy postawić zakład na dwa możliwe wyniki – zwycięstwo jednego z zespołów lub remis. Przykładowo, kurs na podwójną szansę X2 to 1.77. Oznacza to, że nawet jeśli Pena Deportiva nie zdobędzie zwycięstwa, obstawiając X2, nadal masz szansę na wygraną zakładu.

Podsumowanie

Nadchodzące starcie Pena Deportiva – Valladolid zapowiada się jako wyrównane spotkanie dwóch drużyn w dobrej formie. Obie ekipy mają szansę na udane występy i awans do kolejnej rundy Pucharu Króla. Statystyki wskazują na podobną siłę obu drużyn, ale bukmacher ETOTO widzi Valladolid jako zdecydowanego faworyta. Wykorzystaj nasze typy, analizując dokładnie statystyki i kursy bukmacherskie, aby podjąć najlepszą decyzję dotyczącą zakładów na to starcie.