fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Phil de Fries kontra Szymon Bajor – Walka o Pas Mistrzowski KSW 84

Zbliżające się KSW 84, które odbędędzie się 15 lipca w Polsat Plus Arena w Gdyni, zapowiadają się ekscytująco. Głównym wydarzeniem będzie walka o mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem a Szymonem Bajorem.

Phil De Fries

Phil De Fries to były zawodnik UFC i Bellatora, który ma na swoim koncie udaną karierę w KSW, gdzie wygrał dziewięć razy z rzędu i bronił kilkukrotnie tytułu. De Fries, specjalista od poddań, rozwinął swoje umiejętności w zakresie uderzeń, co zaowocowało kilkoma zwycięstwami przez TKO w ostatnich latach. Ten doświadczony i wszechstronny zawodnik podkreśla swoją przewagę, zasługującą na uwagę, w zakresie wielkości, biegłości technicznej i umiejętności utrzymania presji na rywalu.

Inne Walki na Karcie

Oprócz walki o mistrzostwo wagi ciężkiej, na karcie KSW 84 znajdują się również inne godne uwagi walki. Damian Janikowski stanie do walki z Cezariuszem Kęsikiem, Damian Stasiak zmierzy się z Pascalem Hintzenem, a Sebastian Przybysz stanie twarzą w twarz z Islamem Djabrailovem. Walka pomiędzy Bartoszem Leśko a Nemanją Nikolićem także przyciąga uwagę.

POLECANE

 Banner