fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Philadelphia 76ers – Boston Celtics Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Przed nami kolejne spotkanie NBA, w którym zmierzą się dwie drużyny z długą tradycją – Philadelphia 76ers oraz Boston Celtics. Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2023 roku na stadionie Wells Fargo Center w Filadelfii, USA. Oba zespoły rozpoczęły te rozgrywki bardzo obiecująco, oba zgromadziły do tej pory po 5 zwycięstw, tylko raz musiały uznać wyższość przeciwnika. Boston, mając na koncie ostatnią porażkę, na pewno będzie chciał za wszelką cenę wrócić na zwycięską ścieżkę. Równie zmotywowana jest drużyna z Philadelphii, która ma za sobą serię pięciu wygranych meczów. Zapowiada się zatem emocjonujące starcie – doskonała okazja do skorzystania z oferty bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Philadelphia 76ers

Drużyna z Filadelfii w tym sezonie prezentuje się doskonale. Szczególnie wyróżnia się Joel Embiid, który z 32.5 punktu na mecz jest niekwestionowanym liderem zespołu. Dodatkowo Joel ma na swoim koncie 11 zbiórek na mecz oraz 2 bloki. Ilość asyst na mecz (26.7) daje 76ers pewną przewagę nad Celtics.

Boston Celtics

Boston w tym sezonie również stawia na swoich liderów. Jayson Tatum, zarówno pod względem punktów (średnio 30.5 na mecz), jak i zbiórek (8.8 na mecz) jest solidnym filarem zespołu. Celtics mają też trochę lepsze statystyki pod względem zbiórek na mecz, gdzie biją 76ers aż 50.7 do 45.7.

Statystyki

Jeśli przyjrzeć się bliżej statystykom obu drużyn, szybko zauważymy, jak bardzo wyrównany jest ten pojedynek. Zarówno 76ers jak i Celtics mają po 5 zwycięstw i po jednej porażce na swoim koncie. Wiele wskazuje na to, że oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom. Obszar, na który warto zwrócić uwagę, jest ilością punktów rzucanych „za trzy”. 76ers mają w tym elemencie niewielką przewagę – rzutują z skutecznością 39% przeciwko 37.2% Celtics.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na style gry obu ekip oraz formę liderów, możemy spodziewać się meczu pełnego emocji z doskonałym poziomem koszykówki. Joel Embiid dla 76ers i Jayson Tatum dla Celtics z pewnością będą chcieli pokazać swoją klasę i przewodniczyć swoim drużynom do zwycięstwa.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie kursów oferowanych przez ETOTO, bukmacherzy uznają Boston Celtics za delikatnego faworyta tego starcia. Zwycięstwo Celtics jest wycenione na kursie 1.70, podczas gdy wynik na korzyść 76ers jest wyceniony na 2.17.

Prognozy i Strategie Zakładów

Zakłady na wynik najczęściej są najbardziej ryzykowne, a jednocześnie dają największe emocje. Dla bardziej ostrożnych graczy polecamy opcję zakładu na sumę punktów. U bukmachera ETOTO mamy możliwość obstawienia, czy łączna liczba punktów w meczu wyniesie poniżej czy powyżej 216.5. Według statystyk z poprzednich meczów, obie drużyny zdobywają dużo punktów, stąd kurs na wynik powyżej 216.5 punktów wynosi 1.32.

Jak Grać?

Pamiętajcie, że wygrywanie zakładów nie jest tylko kwestią szczęścia, ale przede wszystkim analizy i rozsądnego podejścia. Przy obstawianiu zakładów, warto zawsze korzystać z różnych statystyk dostępnych online, tak aby poprawić swoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Spotkanie Philadelphia 76ers – Boston Celtics zapowiada się niezwykle emocjonująco. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w zakładach sportowych oferowanych przez bukmachera ETOTO. Pamiętajcie jednak, aby podejść do gry z rozsądkiem i odpowiedzialnością. Niezależnie od wyniku, mamy nadzieję na świetne widowisko.