fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin Typy, Kursy, Zakłady 20.10.2023

Witajcie kibice piłki nożnej! Dzisiaj przedstawiamy Wam analizę meczu Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Pogonią Szczecin. Obie drużyny będą starały się zdobyć kolejne punkty, dlatego możemy spodziewać się emocjonującego widowiska na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Sprawdźmy, co mówią statystyki, jakie są oczekiwania bukmacherów i jakie typy możemy zaproponować.

Analiza drużyn

Piast Gliwice

Piast Gliwice ma za sobą trudne początki sezonu. W dotychczasowych jedenastu meczach zdołali zdobyć tylko 2 zwycięstwa, zremisowali 2 razy i ponieśli 7 porażek. Zajmują aktualnie 10. miejsce w tabeli, co nie jest zadowalającym rezultatem dla tej drużyny. Najlepszym strzelcem Piasta Gliwice jest Patryk Dziczek, który ma na swoim koncie 4 gole. Zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie jest Jorge Felix, który zanotował jedną asystę. Warto również zauważyć, że Piast Gliwice strzelił łącznie 10 goli, ale niestety również wpuścił tyle samo.

Pogoń Szczecin

W przeciwieństwie do Piasta Gliwice, Pogoń Szczecin ma lepszy początek sezonu. W 11 rozegranych meczach wygrali 6 razy i zremisowali 5 razy, nie ponosząc jeszcze porażki. Zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli, co wskazuje na ich dobrą formę. Alexander Gorgon jest najlepszym strzelcem zespołu Pogoni Szczecin, mając na koncie również 4 gole. Natomiast w kategorii asyst wyróżnia się Fredrik Ulvestad, który zanotował 3 asysty. Pogoń Szczecin ma na swoim koncie 22 strzelone gole oraz 13 straconych.

Statystyki

Za pomocą statystyk możemy wyciągnąć jeszcze więcej informacji na temat drużyn. Patrząc na statystyki strzałów celnych i niecelnych, widzimy, że Piast Gliwice ma średnio 4.4 strzałów celnych i 4.5 strzałów niecelnych na mecz, podczas gdy Pogoń Szczecin ma odpowiednio 4.3 i 4.4. Należy zauważyć, że Pogoń Szczecin ma także więcej rzutów rożnych na mecz (7.0 w porównaniu do 5.4 Piasta Gliwice). Jeśli chodzi o posiadanie piłki, Pogoń Szczecin ma przewagę, osiągając średnio 57% posiadania, podczas gdy Piast Gliwice ma 47.6%.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn, można oczekiwać zaciętego pojedynku, w którym obie drużyny będą starały się zdobyć trzy punkty. Piast Gliwice będzie chciał podnieść swoją grę i poprawić swój wynik w tabeli, podczas gdy Pogoń Szczecin będzie dążyć do utrzymania swojej dobrej formy.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę obecną formę obu drużyn, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się remis. Wynik 2:2 lub 1:1 wydają się być realistycznymi prognozami. Piast Gliwice ma na swoim koncie już 2 remisy i niezbyt dobrą formę, podobnie jak Pogoń Szczecin, która ma na swoim koncie 5 remisów.

Prognozy i Strategie Zakładów

Biorąc pod uwagę powyższe informacje oraz kursy bukmacherskie udostępnione przez ETOTO, można rozważyć różne strategie zakładów. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być interesującą opcją. Jeśli znasz formę poszczególnych napastników, warto rozważyć zakład na strzelca bramki. Na ETOTO dostępne są również zakłady na sumę rzutów rożnych, gdzie kurs dla powyżej 7.5 wynosi 1.20. Można również zastanowić się nad zakładem na remis lub jedną z drużyn zachowującą czyste konto.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem i nie masz jeszcze dużo doświadczenia, warto zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi zakładów. Na ETOTO dostępne są różne promocje dla nowych i stałych graczy, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, podwójna szansa (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeśli znasz dobrze drużyny i zawodników, zdecydowanie warto rozważyć zakłady na strzelców i asystentów. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Pogonią Szczecin zapowiada się interesująco. Obie drużyny chcą zdobyć kolejne punkty i poprawić swoją pozycję w tabeli. Na podstawie analizy statystyk, obstawianych kursów bukmacherskich oraz wyników dotychczasowych meczów, możemy sporządzić różne typy zakładów. Warto zwrócić uwagę na promocje bukmacherskie oferowane przez ETOTO, które mogą zwiększyć nasze szanse na wygraną. Niezależnie od tego, na jakie zakłady się zdecydujemy, pamiętajmy o odpowiedzialnej grze i zdrowym podejściu do zakładów sportowych. Powodzenia!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.