fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Plymouth – Millwall Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

W najbliższą niedzielę Plymouth podejmie na własnym stadionie drużynę Millwall w ramach 10. kolejki rozgrywek Mistrzostw Anglii. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, a szanse obu zespołów na zwycięstwo są równie duże. Obecnie obie drużyny są blisko siebie w tabeli ligowej, co sprawia, że mecz ten może mieć wpływ na końcowe rozstrzygnięcia w sezonie. Przyjrzyjmy się teraz bliżej formie obu zespołów oraz innym statystykom, które mogą mieć wpływ na wynik tego spotkania.

Analiza drużyn

Plymouth

Drużyna Plymouth prezentuje stabilną formę w obecnych rozgrywkach. Zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli, a jej bilans to 3 zwycięstwa, 2 porażki i 4 remisy. Na swoim koncie ma 17 zdobytych bramek i 14 straconych. Jednym z kluczowych zawodników Plymouth jest Hardie Ryan, który zdobył już 5 goli w 9 meczach. Ponadto, zespół ma solidne wsparcie w postaci Scarr Dana, który mimo braku asyst w aktualnym sezonie jest w stanie dostarczyć wiele cennych podań.

Millwall

W przeciwieństwie do Plymouth, drużyna Millwall ma obecnie słabszą formę. Zajmuje 15. miejsce w tabeli, a jej bilans to 3 zwycięstwa, 2 porażki i 4 remisy. Zdobyła do tej pory 7 bramek, ale straciła 11. Najlepszym strzelcem drużyny jest Nisbet Kevin, który ma na swoim koncie 2 gole. Natomiast jeśli chodzi o asysty, to liderem w drużynie jest Cooper Jake, który zanotował 2 asysty w 8 meczach.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn, można zauważyć, że Plymouth ma lepszy bilans w zdobytych bramkach. Zdobyli oni 17 goli, podczas gdy Millwall tylko 7. Jednak jeśli chodzi o bramki stracone, to obie drużyny prezentują podobny poziom. Plymouth stracił 14 bramek, a Millwall 11. Warto również zauważyć, że Plymouth ma lepsze wskaźniki celnych strzałów (4.8) i rzutów rożnych (5.8) w porównaniu do Millwall (odpowiednio 3.6 i 5.2). Natomiast w posiadaniu piłki lekko przeważa Plymouth (48.1% do 43.0%).

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu drużyn oraz ich statystyki, można stwierdzić, że to spotkanie zapowiada się niezwykle wyrównane. Obie drużyny mają podobne wyniki w bieżącym sezonie i wydają się być blisko siebie pod względem jakości. Przewiduję, że mecz ten może zakończyć się remisem.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Remis: kurs 1.98
– Zwycięstwo Plymouth: kurs 2.44
– Zwycięstwo Millwall: kurs 2.73

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategię zakładów, warto zwrócić uwagę na opcję podwójnej szansy. Jeśli nie jesteś pewien wyniku meczu, możesz obstawić, że jedna z drużyn wygra lub mecz zakończy się remisem. Oczywiście, kursy na takie zakłady są niższe, ale wiąże się z tym mniejsze ryzyko utraty zakładu.

Inną interesującą opcją może być zakład na największego strzelca meczu. W przypadku Plymouth jest to Hardie Ryan, który już zdobył 5 bramek, podczas gdy dla Millwall jest to Nisbet Kevin z 2 golami na koncie.

Jeśli wierzysz w dominację jednej z drużyn, warto zastanowić się nad zakładem z handicapem azjatyckim. Może to być szczególnie atrakcyjne w przypadku, gdy jedna drużyna jest znacznie silniejsza od drugiej.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem na ETOTO, warto skorzystać z bonusu powitalnego, który może zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Ponadto, ETOTO oferuje różnego rodzaju promocje sezonowe, które również mogą być korzystne dla graczy.

Podsumowanie

Mecz Plymouth – Millwall zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny mają podobne wyniki w sezonie i prezentują zbliżony poziom. Statystyki wskazują na to, że może to być wyrównane spotkanie, które zakończy się remisem. Jeśli jesteś fanem zakładów sportowych, warto zwrócić uwagę na promocje oferowane przez bukmachera ETOTO, które mogą podnieść Twoje szanse na wygraną. Cieszmy się tym spotkaniem i śledźmy, jak potoczą się losy obu drużyn na boisku.