fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok Typy, Kursy, Zakłady 28.10.2023

W tym weekend odbędzie się jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w Ekstraklasie, gdy Pogoń Szczecin podejmie Jagiellonię Białystok. Obie drużyny są w dobrym nastroju i posiadają silne składy, co obiecuje nam interesujące widowisko. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm ekipom i sprawdźmy, jakie typy bukmacherskie możemy wyciągnąć na podstawie danych dotyczących meczu, statystyk i kursów oferowanych przez bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin dotychczas radzi sobie całkiem nieźle w obecnym sezonie Ekstraklasy. Drużyna zajmuje 7. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 6 zwycięstw, 1 porażkę i 5 remisów. Ich najbardziej znaczącym graczem ofensywnym jest Gorgon Alexander, który do tej pory strzelił 4 gole. W zespole wyróżnia się również Ulvestad Fredrik, który przekazał 3 asysty swoim kolegom z drużyny. Jeśli chodzi o statystyki bramkowe, Pogoń Szczecin strzeliła w sumie 22 gole, a pozwoliła rywalom strzelić 13 razy. W meczach, które rozgrywa na własnym stadionie, Pogoń Szczecin posiada przewagę posiadania piłki w wysokości 57.3% oraz wykonuje średnio 7 rzutów rożnych na mecz.

Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok prezentuje się bardzo dobrze w obecnym sezonie ligowym. Drużyna zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 8 zwycięstw, 2 porażki i 2 remisy. Gole są tutaj równomiernie rozłożone, a najskuteczniejszym strzelcem jest Pululu Afimico, który zdobył już 6 bramek. Jeśli chodzi o asysty, Marczuk Dominik przekazał 5 celnych podań swoim kolegom z zespołu. Jagiellonia Białystok do tej pory strzeliła 29 goli, a pozwoliła rywalom strzelić 17 razy. Ich średnia posiadania piłki wynosi 54.1%, a wykonują średnio 4.8 rzutów rożnych na mecz.

Statystyki

Podsumowując statystyki dotyczące obu drużyn, widzimy, że Jagiellonia Białystok ma minimalną przewagę w wynikach nie tylko pod względem pozycji w tabeli, ale również pod względem liczby zwycięstw i ilości strzelonych bramek. Pogoń Szczecin może jednak pochwalić się niższą liczbą goli straconych oraz lepszą skutecznością strzałów na cel.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, typujemy wyrównane spotkanie bez wyraźnego faworyta. Względnie liczne bramki mogą w tym meczu gwarantować emocje zarówno dla fanów drużyny gospodarzy, jak i dla sympatyków Jagiellonii. Jednakże, z racji na lepsze wyniki dotychczas i wysoką pozycję w tabeli, Jagiellonia Białystok ma większe szanse na wygranie tego spotkania.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie oceny dotychczasowej formy obu zespołów, możemy stwierdzić, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu może być remis 2:2 lub zwycięstwo Jagiellonii Białystok 2:1. Oczywiście, wynik meczu może być zupełnie inny, ale te rezultaty wydają się najbardziej realne na podstawie analizy danych.

Prognozy i Strategie Zakładów

Biorąc pod uwagę dostępne kursy bukmacherskie na stronie ETOTO, najbardziej obiecującymi typami są obstawienie remisu lub zwycięstwa zespołu Jagiellonii Białystok. Kurs na remis wynosi 3.09, co oznacza, że za każdy postawiony złoty można wygrać aż 3.09 złote. Kurs na zwycięstwo Jagiellonii Białystok wynosi 4.30, co daje szansę na znaczne zyski w przypadku trafienia tego typu.

Jak Grać?

Dla tych, którzy chcą spróbować zakładów na mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, ETOTO oferuje różne typy zakładów. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Natomiast jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok obiecuje być emocjonującym widowiskiem, mającym wpływ na pozycję obu drużyn w Ekstraklasie. Jagiellonia Białystok wydaje się być faworytem tego spotkania, jednak Pogoń Szczecin będzie starać się udowodnić, że mogą osiągnąć pozytywny wynik. Bukmacher ETOTO oferuje interesujące kursy na to spotkanie, zapewniając możliwość zarobienia na typach bukmacherskich. Mecz odbędzie się na Florian-Krygier-Stadion w Szczecinie, POL.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.