fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa: czy to szansa na podium?

Piłkarska feeria w Ekstraklasie trwa w najlepsze. Nadchodząca 15. kolejka, a w niej wielkie starcie: Pogoń Szczecin kontra Raków Częstochowa. Zespół z Częstochowy aktualnie na 4. miejscu w tabeli i chce utrzymać przewagę nad Pogonią. Szanse rozkładają się 50:50, ale zawsze jest miejsce na niespodzianki. Dla miłośników bukmacherki – ETOTO przygotowało szereg atrakcyjnych zakładów na ten mecz.

Analiza drużyn

Pogoń Szczecin

Ekipa z Szczecina to drużyna utrzymana w dobrej formie. Na swoim koncie mają już 8 wygranych, na 14 rozegranych meczów w ekstraklasie. Jest to team, który minimalizuje ryzyko, co widać po ilości porażek – tylko jedna. Warto dodać, że Kamil Grosicki, najlepszy strzelec zespołu, przyczynił się do zdobycia 6 bramek i 4 asyst.

Raków Częstochowa

„Rakowiacy” to drużyna, która notuje stabilną formę. Ich tabelaryczna pozycja, 4 miejsce, wynika z 8 zwycięstw i 3 remisów. Raków can przede wszystkim pochwalić się precyzyjnymi strzałami – 4.3 celne na mecz. Zasługuje na uwagę Łukasz Zwoliński, który w 10 meczach zdobył 3 gole.

Statystyki Przedmeczowe: Pogoń – Raków

Jeżeli chodzi o statystyki, obie drużyny wykazują podobne wyniki. Pogoń Szczecin ma na swoim koncie 26 goli, natomiast Raków Częstochowa – 29. Z drugiej strony, jeżeli chodzi o obronę, zespoły pozwalają na zdobycie średnio 15 goli. Co ciekawe, obie ekipy wykazują się niezłą skutecznością w strzałach celnych – Pogoń ma średnio 4.1 strzału na mecz, a Raków Częstochowa – 4.3.

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa: Typy Bukmacherskie

ETOTO daje nam wiele możliwości postawienia zakładów. Prześledźmy kilka z nich.

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie formy obu drużyn i ich dotychczasowych osiągnięć, można przypuszczać, że mecz będzie zacięty, z niewielką przewagą Rakowa Częstochowy.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na ETOTO znajdziemy sporo atrakcyjnych zakładów. Na podstawie kursów u bukmachera, można zauważyć, że najbardziej prawdopodobne wyniki to wygrana jednej z drużyn z opcją zwrotu stawki za remis. Jeżeli chodzi o handicap +0.50, to zdecydowanie więcej możliwości daje Raków Częstochowa.

Prognozy i Strategie Zakładów

W przypadku tego meczu, warto rozważyć opcję „podwójnej szansy” lub zakład na strzelca bramki. W tym drugim przypadku warto zwrócić uwagę na formę Kamila Grosickiego oraz Łukasza Zwolińskiego.

Kursy bukmacherskie na mecz Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa:

  • Wygra Pogoń Szczecin: 2.65
  • Remis: 3.56
  • Wygra Raków Częstochowa: 2.62

Jak Typować Mecz Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa?

Decydując się na strategię gry, warto brać pod uwagę zarówno formę drużyn jak i statystyki z poprzednich spotkań. Analizując dostępne na ETOTO zakłady, warto skusić się na handicap azjatycki czy postawienie na konkretnego strzelca bramki.

Podsumowanie

Pogoń Szczecin vs Raków Częstochowa to mecz, który nie tylko dla kibiców ale też dla graczy bukmacherskich na pewno dostarczy emocji. Pogoniści z pewnością zrobią wszystko aby zniwelować różnicę 1 punktu dzielącą ich od Rakowa w tabeli Ekstraklasy. Bez wątpienia stanie się to okazją do ciekawych ruchów na ETOTO. Przypominam, że historia zna wiele niespodzianek, a mecz piłki nożnej to nie tylko sport, to przede wszystkim emocje!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.