fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polska – Arabia Saudyjska (26.11) MŚ 2022 – Typy bukmacherskie

Według ekspertów typy na mecz Polska – Arabia Saudyjska powinny zawierać zwycięstwo Polski. Dodatkowo bukmacherzy zastanawiają się nad tym, ile bramek padnie w tym spotkaniu. Biało-czerwoni są zdecydowanym faworytem tego spotkania a kurs bukmacherski na zwycięstwo Polski to 1.67. Kurs na zwycięstwo Arabii w meczu Polska Arabia Saudyjska to – 5.50, kurs na remis w tym spotkaniu to 3.80.

W tym artykule dowiesz się, jakie są typy na mecz Polska Arabia Saudyjska oraz znajdziesz analizę tego spotkania.

POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA KURSY BUKMACHERSKIE

Kursy bukmacherskie na mecz Polska Arabia Saudyjska to 1.67 na zwycięstwo Polaków oraz 5.50 na wygraną Arabii Saudyjskiej. Kurs na remis w tym spotkaniu to 3.80

SPRAWDŹ WSZYSTKIE KURSY NA SPOTKANIE POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA NA STRONIE BUKMACHERA ETOTO

Data i miejsce spotkania 26.11.2022 14:00
Kurs na Polskę 1.67
Kurs na Remis 3.80
Kurs na Arabię Saudyjską 5.50

POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA ANALIZA

Polska i Arabia w historii do tej pory zagrały ze sobą tylko w meczach towarzyskich. Takie spotkanie odbyło się trzykrotnie. Za każdym razem zwyciężali biało-czerwoni. Bilans bramkowy w tych spotkaniach to 5:2 na korzyść Polski.

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbyło się jednak bardzo dawno, bo w 2006 roku. Od tego czasu w reprezentacji Polski zaszło wiele zmian, a nasi piłkarze wydają się pełnić dużo bardziej znaczące role w światowym futbolu niż w 2006 roku.

Znakomite występy Piotra Zielińskiego w Napoli czy piękne bramki i asysty Lewandowskiego w Barcelonie mogą napawać naszych kibiców optymizmem. Nie gorzej radzą sobie inni zawodnicy powołani do szerokiej kadry przez Czesława Michniewicza. Regularnie w spotkaniach Aston Villi występuje Matty Cash, numerem jeden w Juventusie jest Wojciech Szczęsny, w dobrej formie strzeleckiej na kilka dni przed Mundialem jest również Krzysztof Piątek.

Polska ArabiaTypy

POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA TYPY BUKMACHERSKIE

Nasze typy na spotkanie Polska Arabia są takie, że ten mecz trzeba po prostu wygrać. Reprezentacja Polski, aby zaliczyć dobry występ na MŚ 2022 w Katarze musi zapisać do tabeli grupowej trzy punkty w tym spotkaniu. Kursy bukmacherskie na to spotkanie mogą się lekko zmienić po pierwszych spotkaniach obu reprezentacji.

W tym spotkaniu nie warto jest typować dokładnego wyniku – ponieważ Arabia nawet w przypadku wysokiej przegranej z Argentyną nadal będzie walczyć o awans do dalszego etapu turnieju.

Robert Lewandowski pod bramką przeciwnika w tym spotkaniu nie powinien mieć większych problemów, dlatego można twierdzić, że dobrym typem na to spotkanie jest strzelenie Gola w obu połowach przez Reprezentację Polski.

NASZ TYP: POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA wygrana Polski, Gole w obu połowach

POLECANE

Banner