fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polska – Chile (16.11) Typy bukmacherskie, kursy i zakłady

Przed nami próba generalna przed Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze. Wszyscy kibice futbolu oczekują na rozpoczęcie mundialu. Dodatkowych emocji tegorocznemu wydarzeniu dodają oczywiście biało-czerwoni, którzy po barażu ze Szwecją wywalczyli sobie miejsce na czempionacie. Jakie są typy oraz kursy bukmacherskie na to spotkanie?

POLSKA – CHILE KURSY BUKMACHERSKIE

Faworytem bukmacherów na to spotkanie jest Polska a kurs na zwycięstwo Polaków wynosi 2.25, kurs na wygraną Chile to 3.35. Tak wyglądają kursy w ETOTO na to spotkanie.

Data i godzina spotkania 16.11.2022 17:00
Kurs na Polskę 2.25
Kurs na Remis 3.15
Kurs na Chile 3.35

Sprawdź pełną ofertę kursów na to spotkanie na stronie bukmachera ETOTO

POLSKA – CHILE TYPY BUKMACHERSKIE

Nasz typ na to spotkanie to zwycięstwo Polski oraz strzelenie gola przez obie reprezentacje, czyli BTS. Czesław Michniewicz w ostatnim sparingu przed MŚ 2022 na pewno będzie chciał sprawdzić jak najwięcej zawodników oraz ustawi drużynę w kilku wariantach. Spotkanie powinno obfitować mimo wszystko w akcje ofensywne i bramkowe sytuacje. Inaczej niż prognozujemy mecze w samym turnieju MŚ w Katarze.

POLSKA – CHILE MEGA KURS

W ETOTO kolejny raz przygotowaliśmy ofertę dla nowych graczy, która umożliwia zagranie na wygraną Polaków z MEGA KURSEM 150.00. Oferta jest dostępna zazwyczaj na trzy dni przed spotkaniem na stronie bukmachera ETOTO.

POLSKA - CHILE MEGA KURS

POLSKA – CHILE ANALIZA

Polska i Chile w historii rozegrały pomiędzy sobą tylko jedno spotkanie w 2018 roku. Spotkanie na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu zakończyło się remisem 2:2. Od tego czasu reprezentacja Polski zmieniła się diametralnie. Chile natomiast jest bardzo podobnym przeciwnikiem do Meksyku czy Argentyny, dlatego będzie to ważne przetarcie przed Mistrzostwami Świata.

Prognozujemy wiele bramek oraz dużo zmian w obu zespołach. Robert Lewandowski powinien zagrać co najmniej 45 minut w tym spotkaniu i być może pokusi się o zdobycie gola.

POLSKA – CHILE ZAKŁADY LIVE

Zakłady live na to spotkanie będą dostępne w trakcie trwania spotkania na aplikacji mobilnej ETOTO oraz na stronie internetowej bukmachera. Warto pamiętać o możliwości skorzystania z freebetu w aplikacji ETOTO, jeżeli jesteś nowym graczem i skorzystałeś z oferty powitalnej.

Mecz Polska – Chile rozpoczyna się o 18.00

Najwyższe kursy na Polskę znajdziesz na stronie ETOTO

Nasz typ na to spotkanie to wygrana Polaków oraz BTS.

POLECANE

Banner