fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polska – Mołdawia Typy i Kursy Bukmacherskie 15.10.2023

Kolejne emocje w eliminacjach do Euro 2024 zbliżają się wielkimi krokami. W niedzielę, 15 października 2023 roku, reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Mołdawii. Po ostatnich wynikach obu drużyn, spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco. Dla wielu kibiców, oprócz sportowych emocji, ważne są również typy i kursy bukmacherskie. Przyjrzyjmy się więc, jakie kursy oferują popularni bukmacherzy.

Przedmeczowa Analiza

 • Polacy wrócili z Wysp Owczych z kompletem punktów, co dało im szansę na bezpośredni awans na Euro 2024.
 • Aby awansować, Polska musi wygrać niedzielne spotkanie z Mołdawią, która pokonała nas w czerwcu w Kiszyniowie.
 • Polska nie zachwyciła na Wyspach Owczych, ale kontrolowała przebieg gry przez większość czasu.
 • Wygrana Albanii nad Czechami daje Polsce szansę na bezpośredni awans na Euro 2024, ale muszą wygrać oba pozostałe mecze, w tym mecz z Czechami na PGE Narodowym.
 • Mołdawia w czwartek wieczór nie grała w kwalifikacjach Euro 2024, ale przegrała 1:3 w sparingu ze Szwedami. Mołdawia ma dobre wspomnienia z czerwcowego spotkania z Polską, ale w Warszawie zadanie będzie trudniejsze.

Typy Bukmacherskie

 1. Polska wygra/Poniżej 3,5 goli – Piłkarscy eksperci są zdania, że Polska ma duże szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, ale nie spodziewają się wielu bramek.
 2. Buksa strzeli gola – Adam Buksa, który ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, jest typowany jako jeden z potencjalnych strzelców w tym meczu.
 3. Multiwynik 1:0, 2:0 lub 3:0 – Zakładając, że Mołdawia nie zdoła pokonać polskiego bramkarza, eksperci przewidują, że Polska zdobędzie maksymalnie trzy bramki.

Kursy Bukmacherskie

 • Wygrana Polski – 1.21
 • Remis – 6.14
 • Wygrana Mołdawii – 13.85

Podsumowanie

Mecz Polska – Mołdawia to jedno z kluczowych spotkań w eliminacjach do Euro 2024. Polska, grając na własnym boisku, będzie chciała zrewanżować się za wcześniejszą porażkę z Mołdawią. Bukmacherzy są zdania, że Biało-Czerwoni są faworytami tego spotkania. Jeśli planujesz postawić zakład, warto przeanalizować dostępne kursy i typy, aby podjąć świadomą decyzję.