fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prime MMA 5 PPV: Cena, gdzie i jak oglądać Prime MMA LIVE STREAM

Transmisja Prime MMA 5 live PPV

Gala Prime MMA 5 to wydarzenie, które możemy oglądać na żywo w różnych miejscach – zarówno w domowym zaciszu, jak i w barze, klubie, pizzerni, a nawet na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół.

Walki na gali

Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański

Wśród zaplanowanych walk na gali Prime MMA 5 znajduje się pojedynek Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. Jóźwiak, po porażce z Boxdelem, będzie próbował pokazać swoją wyższość w starciu z Murańskim.

Paweł Trybson Trybała vs Grzegorz Szulakowski

Kolejnym ciekawym starciem będzie walka Pawła Trybsona Trybały z Grzegorzem Szulakowskim. To starcie z pewnością przyciągnie uwagę wielu fanów MMA.

Cena za stream online

Ile kosztuje PPV Prime MMA 5?

Ceny pakietów

Cena za dostęp do transmisji online Prime MMA 5 nie powinna przerazić fanów tego sportu. Najtańszy pakiet kosztuje 35 złotych, natomiast za pakiet premium, oferujący obraz w lepszej jakości, trzeba zapłacić 5 złotych więcej.

Gdzie oglądać Prime MMA 5 PPV?

Jak wykupić transmisję?

Transmisję Prime MMA 5 PPV można oglądać wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony federacji. Proces wykupienia dostępu do transmisji jest bardzo prosty – wystarczy założyć konto, zalogować się i wybrać jeden z dwóch dostępnych wariantów streamu.

Gala Prime MMA 5 to wydarzenie, które przyciągnie uwagę wielu fanów MMA. Z zaplanowanych walk na pewno warto zwrócić uwagę na starcia Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim oraz Pawła Trybsona Trybały z Grzegorzem Szulakowskim. Dostęp do transmisji online można wykupić na oficjalnej stronie federacji, a ceny pakietów nie powinny przerazić fanów tego sportu.

POLECANE

 Banner