fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pudzianowski – Szpilka Typy, Kursy, Zakłady 300 na wygraną Pudziana

Walka Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w świecie polskiego MMA. Mimo iż wielu kibiców nie wierzyło w takie zestawienie, to zawodnicy spotkają się w oktagonie już 3 czerwca podczas KSW Colosseum 2. Jak obstawiać pojedynek Pudzianowski – Szpilka? Typy bukmacherskie, aktualne kursy i analizę obu fighterów znajdziesz poniżej!

Pudzianowski – Szpilka: typy bukmacherskie, kursy i transmisja

 • Wydarzenie: Gala KSW Colosseum 2
 • Data i godzina: 3.06.2023, 19:00
 • Walka: Pudzianowski – Szpilka
 • Kurs na wygraną Pudzianowskiego: 1.65
 • Kurs na wygraną Szpilki: 2.25
 • Transmisja: Viaplay

Zapowiedź walki Pudzianowski – Szpilka

Artur Szpilka to niezwykle doświadczony pięściarz, ale w MMA stawia dopiero swoje pierwsze kroki. Porównywanie bilansu obu zawodników na płaszczyźnie mieszanych sztuk walki nie ma większego sensu – Pudzian rozpoczął karierę w oktagonie 14 lat temu, a Szpila swój debiut zaliczył w zeszłym roku. Czy to oznacza, że były strongman wejdzie do klatki w roli faworyta?

Mariusz Pudzianowski

Popularny Pudzian ma na koncie aż 25 stoczonych pojedynków, a jego aktualny bilans to 17-8-0. Co więcej, z siedemnastu wygranych starć, aż 12 zakończyło się nokautem lub nokautem technicznym!

Seria czterech zwycięstw pod rząd doprowadziła Pudziana do walki z legendą polskiego MMA – Michałem Materlą. Mimo iż zdaniem wielu kibiców to Cipao miał większe szanse na zwycięstwo, to walka zakończyła się nokautem Pudzianowskiego. Pokonanie Materli otworzyło mu drogę do walki z kolejną legendą KSW, czyli Mamedem Khalidovem. Tutaj jednak tak łatwo już nie było. Walka wieczoru rozczarowywała swoim tempem, a Pudzian wyszedł do niej wyraźnie spięty. Całe starcie trwało niecałe dwie minuty i skończyło porażką Mariusza przez poddanie.

Artur Szpilka

Szpila rozpoczął karierę MMA w zeszłym roku i tak samo jak Pudzian, zdążył w kalendarzu zmieścić dwie walki. Debiutem była walka z Siergiejem Radczenko, który również trafił do MMA po zakończonej karierze w boksie. Pewne zwycięstwo Szpilki uciszyło wielu krytyków uważających, że były bokser nie odnajdzie się w oktagonie. 

Dużym zaskoczeniem była późniejsza decyzja dotycząca jego kolejnej walki. Były bokser, zamiast skupić się na walkach zawodowych, podpisał kontakt z High League, gdzie zmierzył się z Denisem Załęckim. Popularny „Bad Boy” zgodnie z przewidywaniami postawił na szarżę od pierwszych sekund, ale jego ciosy nie były dla doświadczonego Szpilki żadnym zagrożeniem. Jakby tego było mało, w trakcie walki odezwała się kontuzja kolana Załęckiego, co były pięściarz momentalnie wykorzystał i zakończył pojedynek ciosami w parterze.

Pudzianowski – Szpilka: kto wygra?

Doświadczenie w oktagonie oraz to, z jakimi rywalami mierzyli się obaj zawodnicy, nie może zostać bez wpływu na typy bukmacherskie. Nic dziwnego, że w oczach analityków sportowych oraz typerów, to właśnie Pudzian ma większe szanse na to, aby dołożyć do swojego dorobku kolejne zwycięstwo. Czy tak się stanie? Zanim poznamy typy bukmacherskie na KSW 83, zerknijmy na propozycje kursów w ETOTO.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski – Szpilka

Kursy bukmacherskie na KSW tylko potwierdzają to, że w oczach specjalistów od MMA do oktagonu z dużo większą pewnością siebie powinien wejść Pudzianowski. Kurs na jego zwycięstwo wynosi aktualnie 1.65, gdy wygraną Szpilki wyceniono na 2.25. 

Co więcej, obstawiając wygranie walki przed czasem przez Mariusza, możemy liczyć na 1.75, a taki sam typ na Szpilkę da nam zarobić 2.25 z każdej złotówki. Oddsmakerzy wyraźnie odrzucają wizję wyłonienia zwycięzcy przez decyzję sędziowską – tutaj kursy dla obu fighterów wynoszą 10.00.

Kursy ETOTO na walkę Pudzianowski – Szpilka:

 • Wygra Pudzian: 1.65
 • Wygra Szpilka: 2.25
 • Zakończenie walki przed czasem: 1.14
 • Walka potrwa pełen dystans: 5.00
 • Zacznie się druga runda: 2.15

Mega Kurs 300.00 na Pudziana

Obstawianie faworytów nigdy nie wiąże się z wysokimi kursami, dlatego w ETOTO przygotowaliśmy dla naszych graczy specjalną propozycję. W ramach promocji Mega Kursy podnosimy kurs na Pudzianowskiego z 1.65, aż do 300.00! Jak go wykorzystać? Już tłumaczymy!

Kurs 300.00 na wygraną Pudzianowskiego

Uważasz, że Pudzian wygra ze szpilką i chcesz postawić na jego zwycięstwo kupon? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Kurs dla takiego zakładu podnosimy aż do 300.00. Oznacza to, że wystarczy zainwestować 1 PLN, aby wygrać 300 złotych w ETOTO! 

Jak odebrać mega kurs? To proste:

 • Załóż konto w ETOTO.
 • Wpłać pierwszy depozyt na minimum 100 PLN i odbierz bonus 100%.
 • Wytypuj zwycięstwo Pudzianowskiego po MEGA KURSIE 300.00!
 • Jeśli zakład okaże się wygrany, to otrzymasz 300 PLN bonusu.
 • Więcej o zasadach promocji przeczytasz na stronie Mega Kurs Pudzian – Szpilka!

Pudzianowski – Szpilka: typy bukmacherskie

Walka Pudziana i Szpilki nie należy do najłatwiejszych do obstawiania, a przed wysłaniem kuponu warto dokładnie przeanalizować szanse obu zawodników. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że Pudzianowski ma już doświadczenie, jakiego nie powstydziłby się niejeden zawodowiec, a swoją formę potwierdził w walce z Michałem Materlą. 

Z drugiej strony, starcie z Khalidovem pokazało, że Pudzian potrafi spanikować w oktagonie, gdy zostanie zasypany celnymi trafieniami. Umiejętności pięściarskich Szpilce odmówić nie można, natomiast w naszej ocenie o wyniku tej walki przeważy doświadczenie w MMA i dlatego właśnie wskazujemy na zwycięstwo Pudzianowskiego.

 • Nasz typ: Wyga Mariusz Pudzianowski (1.65)

Gdzie oglądać walkę Pudziana – Szpilka? Transmisja KSW 83

Od jakiegoś czasu wszystkie gale KSW transmitowane są na platformie streamingowej Viaplay i tak też będzie tym razem. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19 już 3 czerwca 2023 roku. Co ważne, nie trzeba kupować dostępu PPV na jedną galę, a zamiast tego wystarczy miesięczny abonament na Viaplay w cenie 55 PLN.

POLECANE

Banner