fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Radomiak Radom – Legia Warszawa Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

W najbliższej kolejce Ekstraklasy czeka nas emocjonujące spotkanie pomiędzy Radomiakiem Radom a Legią Warszawa. Obie drużyny mają spore aspiracje i walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli. Zarówno Radomiak, jak i Legia są w dobrej formie, co zapowiada widowiskowe widowisko na Stadionie Radomiaka Radom. Przyjrzyjmy się bliżej tym zespołom, ich statystykom oraz najlepszym typom bukmacherskim na ten mecz.

Analiza drużyn

Radomiak Radom

Radomiak Radom zajmuje aktualnie 8. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Zanotowali oni 5 zwycięstw, 3 porażki i 5 remisów w dotychczasowych 13 meczach. Mecze Radomiaka są zazwyczaj pełne goli – ich drużyna strzeliła już 18 bramek, co czyni ich jednym z najefektywniejszych zespołów w lidze. Główną postacią Radomiaka jest Henrique Pedro, który zdobył aż 8 goli w 13 meczach. W drużynie jest również Rafał Wolski, który zaliczył 3 asysty. W ostatnim meczu Radomiak wygrał z Zagłębiem Lubin 3-2, co świadczy o ich dobrej formie.

Legia Warszawa

Legia Warszawa plasuje się obecnie na 6. miejscu w tabeli. W 12 meczach zanotowali 6 zwycięstw, 2 porażki i 4 remisy. Legia ma jednego z bardziej efektywnych napastników ligi – Tomasza Pekharta, który strzelił 6 goli w 12 meczach. Zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie jest Paweł Wszołek, który zarejestrował 5 asyst. W ostatnim meczu Legia pokonała Tychy 3-0, co dowodzi, że są w dobrej formie przed spotkaniem z Radomiakiem.

Statystyki

Przedstawienie statystyk pomaga w lepszym zrozumieniu obecnej formy drużyn i ich stylu gry. Poniżej znajdują się najistotniejsze statystyki dotyczące meczów Radomiaka Radom i Legii Warszawa w sezonie.

– Total Goals Scored – Radomiak Radom: 18; Legia: 20
– Total Goals Allowed – Radomiak Radom: 18; Legia: 18
– Strzały celne – Radomiak Radom: 4.0; Legia: 4.9
– Strzały niecelne – Radomiak Radom: 6.5; Legia: 6.2
– Strzały zablokowane – Radomiak Radom: 2.7; Legia: 4.4
– Rzuty rożne – Radomiak Radom: 5.7; Legia: 6.3
– B. Possession % – Radomiak Radom: 49.9; Legia: 60.5
– Żółte kartki – Radomiak Radom: 2.2; Legia: 2.3
– Czerwone kartki – Radomiak Radom: -; Legia: 0.1

Analizując te statystyki, można zauważyć, że obie drużyny mają podobne statystyki dotyczące strzałów celnych, niecelnych i zablokowanych. Legia jednak dominuje pod względem ilości rzutów rożnych i posiadania piłki. Radomiak Radom ma więcej żółtych kartek, podczas gdy Legii zdarza się więcej czerwonych kartek. Wynika z tego, że mecz może być wyrównany pod względem strzałów na bramkę, ale Legia ma przewagę w posiadaniu piłki i stałych fragmentach gry.

Typy bukmacherskie na mecz Radomiak – Legia Warszawa

Prognozowany przebieg meczu

W oparciu o analizę statystyk i formy obu drużyn, można przewidzieć, że to będzie wyrównane spotkanie. Zarówno Radomiak Radom, jak i Legia Warszawa mają skutecznych napastników, co sugeruje, że obie drużyny zdobędą bramki. Oczekujmy więc otwartego i widowiskowego meczu, w którym obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 3.44 na zwycięstwo Radomiaka Radom.
– Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Legii Warszawa. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 2.10 na tę opcję.
– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.89 na powyżej 2.5 gola.

Prognozy i Strategie Zakładów

Nie jesteś pewien wyniku? Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie najlepsza. W tym wypadku bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.75 na 1X.
Warto zastanowić się też nad zakładem na strzelca bramki. Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Bukmacher ETOTO oferuje różne kursy na handicap azjatycki.

Jak typować Radomiak – Legia Warszawa?

Jeżeli jesteś początkującym graczem, warto zastanowić się nad typem podwójnej szansy (1X, 12, X2). Możesz też obstawić wynik meczu lub większą liczbę goli. Pamiętaj, że ETOTO oferuje wiele różnych rynków i typów bukmacherskich, które pozwalają skorzystać z wyższych kursów.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.