fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Raków Częstochowa – Sporting CP Typy, Kursy, Zakłady 26.10.2023

Witajcie miłośnicy sportu! Dzisiaj przed nami twardy bój na boisku piłkarskim. Raków Częstochowa zmierzy się z Sporting CP w ramach rozgrywek UEFA Liga Europy, Grupa D. To niezwykle ciekawe starcie, które obiecuje niewiarygodne emocje. Przygotujcie się na doskonałą dawkę futbolowych ekscytacji!

Analiza drużyn

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa jest jedną z drużyn rywalizujących na krajowym podwórku. Choć mają niewielkie doświadczenie na arenie międzynarodowej, to z pewnością nie brakuje im determinacji i chęci do pokazania swojej wartości. Obecnie zajmują 4. pozycję w tabeli w swojej grupie rozgrywkowej.

Sporting CP

Sporting CP to portugalski gigant, który ma bogatą historię i błyskotliwe osiągnięcia. Zespół ten jest na drugiej pozycji w tabeli Grupy D. Sporting ma znakomitą formę, która przejawia się w zwycięskiej serii 3 meczy na wyjazdach. Ich determinacja i klasa graczy sprawiają, że są uważani za zdecydowanych faworytów tego spotkania.

Statystyki

Przeanalizujmy teraz niektóre kluczowe statystyki obu drużyn, które mogą wpłynąć na przebieg tego meczu.

Total Goals Scored

Jeśli chodzi o ilość zdobytych bramek, Sporting CP wyróżnia się z imponującym wynikiem 3 goli. Natomiast Raków Częstochowa jeszcze nie znalazł drogi do siatki rywali w tej fazie rozgrywek.

Total Goals Allowed

W przypadku ilości bramek straconych, oba zespoły są na równym poziomie, tracąc po 3 gole w trakcie rozgrywek grupowych. Raków Częstochowa i Sporting CP będą musieli skupić się na defensywie, aby nie pozwolić rywalom na łatwe zdobycie gola.

Strzały celne

Sporting CP dominuje w tej kategorii, oddając łącznie 5 celnych strzałów na bramkę przeciwnika. Raków Częstochowa miała trudności z precyzją w strzałach, oddając tylko 1,5 celnych strzałów na mecz.

Strzały niecelne

Zarówno Raków Częstochowa, jak i Sporting CP mają pole do poprawy jeśli chodzi o precyzję w strzałach. Pierwsza drużyna oddaje średnio 2,5 strzału niecelnego, podczas gdy Sporting CP oddaje 3,5 takich strzałów na spotkanie.

Strzały zablokowane

Raków Częstochowa nie miała żadnych blokowanych strzałów w trakcie rozgrywek grupowych. Natomiast Sporting CP zdołał zablokować 1,5 strzału rywali na mecz.

Rzuty rożne

Jeśli chodzi o rzuty rożne, Sporting CP ma przewagę, wykonując średnio 4,5 takiego rzutu na mecz. Raków Częstochowa wykonuje 2,5 rzutów rożnych na spotkanie.

Ball Possession %

Sporting CP ma kontrolę nad piłką, utrzymując posiadanie na poziomie 54,5%. Raków Częstochowa również prezentuje się nieźle w tym aspekcie, osiągając 49% posiadania.

Żółte kartki

Obie drużyny są dyscyplinowane na boisku, otrzymując średnio 1,0 żółtej kartki na mecz.

Czerwone kartki

Na szczęście żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki podczas rozgrywek grupowych.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę i kondycję fizyczną obu drużyn, można przypuszczać, że mecz będzie zacięty i emocjonujący. Sporting CP ma przewagę jako zespół o większym doświadczeniu, ale Raków Częstochowa na pewno nie zamierza się poddać bez walki. Możemy spodziewać się intensywnego starcia, w którym obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

  • Wygrywa Raków Częstochowa – kurs: 5.18
  • Remis – kurs: 3.70
  • Wygrywa Sporting CP – kurs: 1.65

Według bukmachera ETOTO, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo Sporting CP. Jednakże, obie drużyny mają szansę na zdobycie punktów, więc wynik może być zdecydowanie bardziej zrównoważony, niż sugerują to kursy bukmacherskie.

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Przy kursie 2.24 na zwycięstwo Rakowa Częstochowa lub remis, można zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Na przykład, Gyokeres Viktor z Sporting CP jest najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając 2 gole w 2 meczach. Przy odpowiednich kursach, możesz odnieść sukces na tej opcji zakładu.

Handicap Azjatycki – Je