fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Raków Częstochowa – Widzew Łódź Typy, Kursy, Zakłady 29.10.2023

ETOTO przedstawia: Raków Częstochowa kontra Widzew Łódź – Analiza, Statystyki i Typy Bukmacherskie

Witajcie, miłośnicy sportu! Dzisiaj przyglądamy się emocjonującemu meczowi pomiędzy Rakowem Częstochowa a Widzewem Łódź. Ta ekipa zostanie rozegrana na Miejskim Stadionie Pitkarski w Częstochowie w ramach Ekstraklasy, a jest to kolejka 13. Przygotowaliśmy dla Was kompleksową analizę obu drużyn, statystyki, a także nasze typy bukmacherskie na to spotkanie. Nic więc tylko czytać dalej!

### Analiza drużyn

#### Raków Częstochowa
Raków Częstochowa, zajmujący miejsce na 4. pozycji w tabeli, prezentuje się w obecnych rozgrywkach bardzo solidnie. Zdobyte 7 zwycięstwa, 3 remisy i tylko 1 porażka na koncie sprawiają, że ta drużyna jest jednym z głównych pretendentów do walki o mistrzostwo. W ostatnim meczu Raków zremisował 1:1 z Sportingiem, co potwierdza dobrą formę ekipy. Warto zwrócić uwagę na Łukasza Zwolińskiego, który jest najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając 3 gole w 10 meczach. Raków Częstochowa posiada również zawodnika z największą liczbą asyst w drużynie, a mianowicie Yeboaha Johna, który zanotował 3 asysty w 8 spotkaniach.

#### Widzew Łódź
Widzew Łódź zajmuje 11. miejsce w tabeli, co oznacza, że mają jeszcze niewiele do powiedzenia w tych rozgrywkach. Pomimo tego, drużyna prezentuje się solidnie, wygrywając 4 z 11 meczów, z remisami 5 i tylko 2 porażkami. W ostatnim meczu Widzew pokonał Stal Mielec 1:0, co świadczy o ich dobrej formie przed tym spotkaniem. Bartłomiej Pawłowski jest najlepszym strzelcem drużyny z 3 golami w 11 meczach, ale także z 2 asystami na koncie.

### Statystyki
Przejdźmy teraz do kilku interesujących statystyk dotyczących obu drużyn. Raków Częstochowa wydaje się być lepiej przygotowany pod względem zdobytych bramek, zdobywając imponujące 23 gole w 10 meczach. Z kolei Widzew Łódź zanotował 14 trafień w 11 spotkaniach. Obie drużyny mają również niezłe statystyki w kwestii bramek traconych. Raków Częstochowa miało zaledwie 14 strat, podczas gdy Widzew Łódź zezwolił na 16 goli.

#### Inne statystyki to:
– Strzały celne – Raków Częstochowa: 4.1, Widzew Łódź: 3.3
– Strzały niecelne – Raków Częstochowa: 3.6, Widzew Łódź: 4.1
– Strzały zablokowane – Raków Częstochowa: 1.7, Widzew Łódź: 2.2
– Rzuty rożne – Raków Częstochowa: 5.5, Widzew Łódź: 4.6
– Posiadanie piłki – Raków Częstochowa: 54.1%, Widzew Łódź: 50.4%
– Żółte kartki – Raków Częstochowa: 2.5, Widzew Łódź: 2.8
– Czerwone kartki – Raków Częstochowa: -, Widzew Łódź: 0.2

### Przykładowe typy bukmacherskie

Przejdźmy teraz do naszych typów bukmacherskich na to spotkanie. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, skorzystamy z informacji od bukmachera ETOTO, którego kursy dla tego meczu przedstawiają się następująco:

– 1X2: Raków Częstochowa: 1.47, X: 4.73, Widzew Łódź: 6.76
– Podwójna szansa: 1X: 1.12, 12: 1.20, X2: 2.69
– Remis = zwrot: Raków Częstochowa: 1.17, Widzew Łódź: 4.84
– Raków Częstochowa wygra lub powyżej 2.5: Tak: 1.21, Nie: 4.05
– 2. połowa – suma 0.5: Poniżej 0.5: 4.84, Powyżej 0.5: 1.19
– 2. połowa – handicap 0:1: Raków Częstochowa 0:1: 3.62, X 0:1: 3.11, Widzew Łódź 0:1: 2.02

### Podsumowanie

To będzie emocjonujące starcie na Miejskim Stadionie Pitkarski w Częstochowie. Raków Częstochowa, mający przewagę jako gospodarze i dobrą formę, jest faworytem tego meczu. Jednak Widzew Łódź również może sprawić niespodziankę, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich ostatnie zwycięstwo. Nasze typy bukmacherskie skłaniają się w stronę zwycięstwa Raków Częstochowa, ale może warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki, biorąc pod uwagę Bartłomieja Pawłowskiego, który jest w dobrej formie strzeleckiej.

Nie zapomnijcie, że ETOTO oferuje różne promocje dla nowych i stałych graczy, które mogą zwiększyć Wasze szanse na wygraną. Trzymamy kciuki za wszystkich fanów piłki nożnej, którzy będą oglądać ten mecz i obstawiać na ETOTO. Zapraszamy do emocjonującej zabawy i powodzenia!