fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

W najbliższej kolejce Ekstraklasy spotkają się drużyny Raków Częstochowa i Zagłębie Lubin. Mecz odbędzie się 5 listopada na Miejskim Stadionie Pitkarskim w Częstochowie. Obie drużyny mają swoje cele w tabeli ligowej i będą dążyć do zdobycia trzech punktów. Przedstawimy analizę obu zespołów, statistyki, a także nasze typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Zespół ten ma na swoim koncie 7 zwycięstw, 2 porażki i 3 remisy. Ich forma jest obecnie świetna, co potwierdza wygrana 2:0 z ŁKS Łódź w ostatnim meczu. Raków ma solidną linię ataku, a najlepszym strzelcem drużyny jest Łukasz Zwoliński, który zdobył 3 gole w 10 meczach. Warto zwrócić uwagę także na Yeboaha Johna, który jest liderem w liczbie asyst w zespole.

Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin zajmuje 7. miejsce w tabeli. Drużyna ta może jednak czuć presję, gdyż ich forma w ostatnich meczach nie była najlepsza. Ostatnio przegrali 1:0 z Cracovią. W stosunku do Rywala mają gorszy bilans zwycięstw, zaledwie 6 na 13 meczów. Ich najlepszym strzelcem jest Wdowiak Mateusz z 3 golami w 8 meczach, a Chodyna Kacper jest liderem w liczbie asyst w drużynie Zagłębia Lubin.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn, możemy zauważyć pewne trendy. Raków Częstochowa zdobył dotychczas 24 gole, zdając sobie sprawę z wielkiego potencjału ich ataku. Jednakże, muszą nadal poprawić obronę, bowiem tracą średnio 1.25 gola na mecz. Zagłębie Lubin z kolei zdobyło 16 goli, co wskazuje na pewne problemy w ich linii ataku. Obrona przedstawia się lepiej, tracąc średnio 1.38 gola na mecz. Statystyki strzałów na bramkę wskazują na podobną skuteczność obu drużyn.

Typy Bukmacherskie

W oparciu o dostępne kursy bukmacherskie na ETOTO, prezentujemy nasze typy bukmacherskie na ten mecz:

Prognozowany przebieg meczu

Typujemy, że będzie to zacięte spotkanie, gdzie obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo zaciekle.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
– Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Zagłębia Lubin.
– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

Warto rozważyć poniższe strategie zakładów:

– Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
– Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
– Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Rakowem Częstochowa a Zagłębiem Lubin zapowiada się emocjonująco. Raków ma obecnie lepszą formę i korzysta ze wsparcia kibiców na własnym stadionie. Jednak Zagłębie Lubin z pewnością będzie chciało przełamać swoje ostatnie słabe występy i powalczyć o korzystny wynik w Częstochowie. Jak zawsze, zakłady bukmacherskie na takie mecze wiążą się z pewnym ryzykiem, więc zawsze należy grać odpowiedzialnie i z głową. Czas pokaże, która drużyna wyjdzie zwycięsko z tego starcia!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.