fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rayo Vallecano – Mallorca Typy, Kursy, Zakłady 30.09.2023

Dzisiaj przyjrzymy się spotkaniu pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Mallorca, które odbędzie się w ramach rozgrywek LaLiga. To będzie pojedynek dwóch zespołów, które mają różne formy, ale obie dążą do osiągnięcia sukcesu. Na tej podstawie przygotowaliśmy analizę obu drużyn, dostarczając informacji o ich statystykach, typach bukmacherskich i oczywiście zakładach ETOTO.

Analiza drużyn

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano aktualnie zajmuje 6. miejsce w tabeli, po bilansie 3 zwycięstw, 2 porażek i 2 remisów w dotychczasowych spotkaniach. Ich atutem jest skuteczność strzelecka, a ich najlepszym strzelcem jest Palazon Isi, który zdobył 2 gole. Co ważne, drużyna prezentuje również dobrą grę obronną, tracąc tylko 9 bramek. W ostatnim meczu zremisowali 0:0 z Cadiz. Rayo Vallecano ma również w swoich szeregach gracza z największą ilością asyst – De Tomas Raul, który zanotował 2 asysty w 6 meczach.

Mallorca

Z kolei Mallorca nie ma najlepszej formy i zajmuje 15. miejsce w tabeli. Dotychczas zanotowali 1 zwycięstwo, 3 porażki i 3 remisy. Ich najlepszym strzelcem jest Abdon, który zdobył 4 bramki w 4 meczach. Jednak ich gra obronna jest do poprawy, ponieważ stracili 12 goli. Ostatni mecz zremisowali 2:2 z Barceloną. Mallorca może polegać na doświadczeniu Sergiego Dardera, który zanotował 2 asysty w 7 meczach.

Statystyki

Statystyki są niezwykle pomocne w prognozowaniu wyników meczów. Patrząc na statystyki obu drużyn, Rayo Vallecano zdobył 7 bramek i pozwolił na strzelenie 9 bramek. Z kolei Mallorca zdobył 9 bramek, ale również pozwolił na strzelenie 12 bramek. Rayo Vallecano ma lepszą skuteczność pod względem strzałów celnych, wykonując średnio 5.6 prób na bramkę, w porównaniu do 3.0 prób Mallorcy. Jednak Mallorca jest bardziej agresywna w zdobywaniu rzutów rożnych, wykonując ich średnio 4.4 na mecz, w porównaniu do 4.1 rzutów rożnych przez Rayo Vallecano. Oba zespoły popełniły podobną ilość fauli, każdy otrzymując średnio 3.3 żółte kartki i 0.1 czerwonej kartki.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk i formy obu drużyn, można przewidzieć niezwykle wyrównane widowisko. Obie drużyny mają zdolność do strzelania bramek, ale również okazują się podatne na utratę goli. Oczekuje się także licznych rzutów rożnych w meczu. Również taktyka oparta na ryzyku może być zaskakująco skuteczna w tym meczu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn, najbardziej prawdopodobne wyniki tego meczu to remis 2:2 lub zwycięstwo Rayo Vallecano 1:0. Jednak należy pamiętać, że wszystko może się zdarzyć w piłce nożnej, a wynik meczu zależy od wielu czynników.

Prognozy i Strategie Zakładów

Dla tych, którzy preferują większą pewność, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być atrakcyjną opcją. Można również rozważyć zakłady na strzelców bramek, szczególnie z uwzględnieniem Palazona Isi z Rayo Vallecano i Abdona z Mallorcy. Jeżeli obstawiasz zwycięstwo jednej z drużyn, możliwe są kursy 2.27 dla Rayo Vallecano i 3.54 dla Mallorcy. Handicap azjatycki, uwzględniający przewagę jednej z drużyn, również stanowi ciekawą opcję. Wszystkie te kursy są dostępne na platformie ETOTO.

Jak Grać?

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeżeli śledzisz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Handicap azjatycki może być dobrym wyborem, jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Rayo Vallecano i Mallorcą zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do osiągnięcia korzystnego wyniku. Na podstawie analizy statystyk, typy bukmacherskie wskazują na wyrównane widowisko z prawdopodobnym remisem 2:2 lub zwycięstwem Rayo Vallecano 1:0. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie mogą dostarczyć dodatkowej emocji podczas oglądania meczu. Oferując różne kursy i promocje, ETOTO jest godnym uwagi wyborem dla miłośników sportu i zakładów.