fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Real Aviles – Arenteiro Typy, Kursy, Zakłady 01.11.2023

Wstęp

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się meczowi pomiędzy drużynami Real Aviles i Arenteiro, który odbędzie się 1 listopada na Estadio Roman Suarez Puerta w Aviles, Hiszpania. Ten niezwykle interesujący pojedynek ma miejsce w ramach pierwszej rundy Copa del Rey i przyciągnie uwagę fanów futbolu z całego kraju. Przedstawimy analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie oraz wszelkie informacje, które pomogą Ci w dokonaniu trafionego wyboru zakładu na tym spotkaniu. Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, podzielimy się także interesującymi promocjami, jakie oferuje renomowany bukmacher ETOTO. Czas zatem na dawkę sportowych emocji!

Analiza drużyn

Real Aviles

Pierwszą drużyną, którą przyjrzymy się bliżej, jest Real Aviles. Drużyna ta ma za sobą słaby okres formy, co może wpłynąć na wynik spotkania. W ostatnim meczu, który odbył się 29 października 2023 roku, Real Aviles zremisował 1:1 z Pontevedrą. To niezbyt przychylny wynik w kontekście zbliżającego się meczu z Arenteiro.

Mimo słabszych wyników w ostatnim czasie, Real Aviles ma pewne atuty, na które warto zwrócić uwagę. W pierwszej połowie meczów mają oni tendencję do zdobywania większej liczby goli niż ich rywale. Świadczy o tym statystyka, która wskazuje na to, że Real Aviles ma na koncie średnio 0,7 gola w pierwszych 45 minutach spotkań. Niezwykle ważne jest również to, że w pierwszej części meczów bronią oni swojej bramki skutecznie, przeciwstawiając się atakom przeciwników.

Arenteiro

Drugą drużyną, którą przyjrzymy się bliżej, jest Arenteiro. To zespół, który prezentuje stabilną formę w ostatnich spotkaniach. Ich ostatni mecz, w którym pokonali Unionistas 4:0, świadczy o tym, że Arenteiro ma w swoim składzie graczy zdolnych do zdobywania wielu goli. To może okazać się niezwykle istotne w starciu z Realem Aviles.

Chociaż Arenteiro ma lepszą passę w ostatnim czasie, to jednak w pierwszych połowach meczów nie są oni tak skuteczni jak ich nadchodzący przeciwnik. Statystyki wskazują, że w pierwszej części spotkań zdobywają średnio 0,4 gola, podczas gdy dopuszczają rywalom na strzał tyle samo goli. Różnica w bramkach między Real Aviles a Arenteiro w pierwszych 45 minutach jest więc na korzyść Real Aviles.

Statystyki

Statystyki są niezwykle ważną częścią analizy przedmeczowej. Przyjrzyjmy się więc bliżej niektórym z nich, które mogą mieć wpływ na wynik spotkania.

– Gole zdobyte w pierwszej połowie:
– Real Aviles: 0,7
– Arenteiro: 0,4

– Gole dopuszczone w pierwszej połowie:
– Real Aviles: 0,5
– Arenteiro: 0,5

– Różnica bramek w pierwszej połowie:
– Real Aviles: +0,2
– Arenteiro: -0,1

– Gole strzelone w drugiej połowie:
– Real Aviles: 0,5
– Arenteiro: 1,0

– Gole dopuszczone w drugiej połowie:
– Real Aviles: 0,6
– Arenteiro: 0,5

Te statystyki pokazują, że Real Aviles ma lepsze wyniki w pierwszej połowie meczów, jeśli chodzi o zarówno bramki zdobyte, jak i dopuszczone. Również w drugiej części spotkań mają na koncie więcej goli strzelonych niż Arenteiro. To może prowadzić do ciekawych sytuacji podczas rozgrywki.

Typy Bukmacherskie

Przyszedł czas na typy bukmacherskie, które mogą pomóc Ci w podjęciu trafionej decyzji zakładu na to spotkanie. Dla jasności, typy bukmacherskie odnoszą się do kursów dostępnych na platformie ETOTO.

Prognozowany przebieg meczu:

Głównym faworytem spotkania jest Arenteiro, co potwierdza kurs 1,98 na ich zwycięstwo. Real Aviles jest uważany za drużynę słabszą, co jest odzwierciedlone w kursie 3,82 na ich zwycięstwo. Oczywiście, w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć, ale kursy bukmacherskie są wyznacznikiem siły drużyn według ekspertów.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

W oparciu o analizę obu drużyn oraz statystyki, najbardziej prawdopodobne wyniki tego spotkania to:
– Real Aviles 1:1 Arenteiro – kurs 6,64
– Real Aviles 0:1 Arenteiro – kurs 8,27
– Real Aviles 0:2 Arenteiro – kurs 11,82

Te wyniki są oparte na dotychczasowej formie drużyn, statystykach oraz kursach bukmacherskich dostępnych na ETOTO.

Prognozy i Strategie Zakładów:

Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego spotkania, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie odpowiednia. Rozważając dotychczasowe statystyki i formę obu drużyn, można się spodziewać, że zakład na podwójną szansę dla Arenteiro lub remis będzie bezpiecznym typem.

Zakłady na Strzelców: Jeśli jesteś zorientowany w formie poszczególnych graczy obu drużyn, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W meczach Real Aviles najlepszym kandydatem na strzelca bramki jest zawodnik, który ma na koncie najwięcej goli w tej drużynie. Natomiast Arenteiro może polegać na skuteczności jednego z graczy z ich mocnego składu.

Handicap Azjatycki: Jeśli jesteś przekonany, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Dzięki temu typowi, można skutecznie wykorzystać przewagę jednej z drużyn i znacznie zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem na platformie ETOTO, warto skorzystać z bonusów powitalnych, które oferuje bukmacher. Dzięki nim można zwiększyć swoje szanse na wygraną i jeszcze bardziej cieszyć się emocjami towarzyszącymi meczowi.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujące starcie pomiędzy Realem Aviles i Arenteiro, które odbędzie się 1 listopada w ramach pierwszej rundy Copa del Rey. Obie drużyny prezentują różne formy, ale to Arenteiro jest uważane za faworyta tego spotkania. Oczywiście, warto zwrócić uwagę na statystyki, kursy bukmacherskie oraz wszystkie informacje, które pomogą Ci w dokonaniu trafionego wyboru zakładu na to spotkanie. Nie zapomnij również skorzystać z promocji bukmacherskich oferowanych przez ETOTO, aby jeszcze bardziej umilić sobie czas spędzony przed telewizorem. Teraz pozostaje nam tylko czekać na rozpoczęcie tej ekscytującej batalii na boisku!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.