fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Real Madryt – Braga Typy, Kursy, Zakłady 08.11.2023

 

Przed nami mecze rewanżowe fazy grupowej Ligii Mistrzów. Już na tym etapie część drużyn jest niemal pewna awansu, inne mają nadzieję co najwyżej na trzecie miejsce w grupie, które przedłuży pucharową przygodę. Jednym ze spotkań takich właśnie drużyn będzie mecz Real Madryt – Sporting Braga. Typy bukmacherów są w tym meczu oczywiste.

Kto wygra w starciu Real Madryt – Sporting Braga?

Wydaje się, że już przed rozpoczęciem meczu można wskazać oczywistego faworyta tego spotkania. Real póki co ma w Lidze Mistrzów komplet punktów, a jego celem jest spokojny awans do dalszej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca w grupie. Sporting z kolei ma oczywiście nadal szansę na wyjście z grupy z drugiego miejsca, ale trudno się spodziewać, żeby finalnie przeskoczyli Napoli, a tym bardziej, że zbliżą się do tego celu w najtrudniejszym dla siebie meczu w fazie grupowej, a być może i w całym sezonie.

Braga wygrała dotąd jedynie z najsłabszym w grupie Unionem Berlin, a i ten mecz nie był dla nich łatwy. Ostateczne zwycięstwo 3-2 daje jednak Sportingowi przewagę w walce o zajęcie trzeciego miejsca w grupie i trudno przypuszczać, żeby Portugalczycy mogli sobie pozwolić na coś więcej.

Jakie szanse ma Braga w meczu z Realem Madryt?

Ciężko znaleźć jakiekolwiek szanse w ujęciu czysto piłkarskim, zwłaszcza, że mecz będzie rozgrywany w Madrycie. Wydaje się, że jedyną szansą dla Sportingu może być zlekceważenie ich przez Królewskich, desygnowanie do podstawowego składu zawodników rezerwowych, żeby filary zespołu mogły odpocząć albo nieodpowiedzialne zachowanie któregoś z zawodników Realu zakończone czerwoną kartką, co nie jest niemożliwe biorąc pod uwagę chociażby zachowanie w ostatnich meczach Viniciusa Juniora, który zamiast grać w piłkę, interesuje się głównie prowokowaniem kibiców, sędziów i przeciwników.

Znane są powody, dla których Brazylijczyk znalazł się na świeczniku najbardziej nielubianych zawodników – ostro zaprotestował przeciwko rasistowskim zachowaniom i można to oczywiście zrozumieć, jednak jego postawa w ostatnim czasie zmieniła się diametralnie. Z wybitnego młodego zawodnika coraz bardziej staje się średniej jakości rozmówcą i to obecnie wydaje się być największym problemem Realu poza brakiem podstawowego bramkarza.

Real Madryt – Sporting Braga: kursy bukmacherskie

Jeśli ktoś zdecyduje się obstawić ten mecz, będzie to prawdopodobnie jeden z pewniaków, który ma za zadanie nieco podbić wartość kuponu. Kurs na zwycięstwo Realu to zaledwie 1,26, na remis 6,69, a na zwycięstwo gości 10,04. Jeżeli jednak ktoś chce się bardziej skupić na tym spotkaniu, warto obstawić dodatkowe opcje. Kurs na bezbramkowy remis wynosi aż 20. Prawdopodobieństwo jest niewielkie, ale obstawienie dwóch innych pewniaków z takim ryzykiem mogłoby już przynieść bardzo wysoki zysk. Z ciekawszych kursów na uwagę zasługuje 2,29 na zwycięstwo Realu Madryt przy braku strzelonych bramek po stronie przeciwnika. Taki scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny, jest to więc ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieliby ugrać coś obstawiając to spotkanie.

Oczywiście piękno sportu polega na tym, że niczego nie możemy być pewni, jednak w tej sytuacji na tyle, na ile to tylko możliwe można obstawiać zwycięstwo Realu. Nawet, gdyby nałożyły się na siebie w tym meczu rezerwowy skład i przypadkowa czerwona kartka, trudno zakładać, żeby Real nie odniósł w tym meczu gładkiego zwycięstwa.

  • Nasz typ: Wygrana Realu Madryt (1,26)