fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Real Madryt – Las Palmas Bonus MEGA KURS 200 na Zwycięstwo Realu

Mega Kurs 200.00 na Zwycięstwo Realu Madryt w Meczu z Las Palmas

W środę, 27 września 2023 roku, kibice piłki nożnej będą świadkami emocjonującego starcia w ramach hiszpańskiej La Liga, gdzie Real Madryt zmierzy się z Las Palmas. Z tej okazji legalny bukmacher Etoto przygotował specjalną promocję, która przyciągnie uwagę wielu typerów.

Co oferuje promocja?

Dzięki tej promocji, zakład na zwycięstwo Realu Madryt w meczu z Las Palmas można postawić z rekordowym kursem 200.00. Oznacza to, że stawiając zaledwie 1 zł, masz szansę na zdobycie 200 zł premii finansowej.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Załóż nowe darmowe konto na platformie Etoto online.
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Minimalna kwota depozytu wynosi 100 zł.
  3. Odbierz bonus od depozytu w wysokości 100% do kwoty 400 zł.
  4. Postaw zakład za 1 zł na zwycięstwo Realu Madryt w specjalnej zakładce promocyjnej.
  5. Jeśli Real Madryt wygra, otrzymasz premię finansową w oparciu o kurs 200.00.

Dodatkowe informacje

Promocja jest dostępna tylko dla nowych graczy, którzy założą konto przed 27 września 2023 roku. Co więcej, bonus od depozytu podlega warunkom obrotu zgodnie z regulaminem promocji przygotowanym przez Etoto.

Podsumowanie

Promocja bukmacherska oferowana przez Etoto to doskonała okazja dla wszystkich, którzy wierzą w zwycięstwo Realu Madryt w nadchodzącym meczu z Las Palmas. Dzięki mega kursowi 200.00, nawet niewielki zakład może przynieść znaczącą wygraną. Jeśli jesteś pasjonatem piłki nożnej i lubisz obstawiać mecze, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!